Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A gyógyszertári koronatesztet...

Valaki : kérdése:

A gyógyszertári koronatesztet meg tudom csinálni én vagy kinek kell?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyen orrba dugósat mert sajnos fel kell mutatnom egy negatívat de nincs pénzem igazi tesztre. Ezt is úgy kaptam valakitől, aki nem használta el csak vette.

Na de ez a pálcika rohadt hosszú és rá is van írva, hogy eü szakember végezze. De akkor miért adják az embereknek otthonra?

Na de lényeg a lényeg, csinálta ezt már valaki egyedül?



2021. ápr. 8. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én óvatos lennék vele, nekem tegnap csinált ilyet egy szakembőr, feldugta agyig, azóta fáj az orrgaratom+vércsik is jött ki orrfújásnál.
2021. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyet kell értenem...Nem mertem, kisírtam a háziorvosnál, hogy dugja fel sos (határidőre kellett). Na, ez borzalmas én nem tudtam volna feltolni eddig, ha egyszer ennyire sz*r érzés. Abba már bele se merek gondolni, mi lett volna, ha édesanyám megragadja azt a cuccot, hogy "KÉREM,MAJD ÉN!!" mint a vércukorszintmérésnél szokta...

Aki a jövőben ide téved és érdeklődik: Ne, ne dugja fel senki aki nem eü-s...

2021. ápr. 8. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!