Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vércsomó, véralvadás mi lehet...

Vércsomó, véralvadás mi lehet a gond ?

Figyelt kérdés

10 évesen jött meg először a menstruációm.

Már az első naptól kezdve nagyon durván megviseltek ezek a napok,nagyon sokat véreztem,nagyon erősen görcsöltem,volt hányás is.

Anyukám nem foglalkozott velem,annyival elintézte a dolgot,hogy ne játszam meg a hattyúk halálát,nem fáj az annyira....

Akkor még csak nagyon erős vérzésem volt erős görcsökkel.

16 éves koromban kezdtem el először használni tampont,17 évesen tűnt fel először ilyen durván nagy csomó a tampon végén. A vérzés és a görcs továbbra is megmaradt olyannak amilyen volt,nagyon erősnek.


19 évesen keztem el szedni fogamzásgátlót az altforalle 0.02mgot akkor enyhült a vér és a görcs kb 3 hónapra,eltűnt ez a csomós alvadt vér,de 3 hónappal később megint bő vérzésem lett és erős görcsök.


21 évesen újra előjött a csomó,kértem egy erősebb fogamzásgátlót az altforalle 0.03mg, 23 éves koromig nem volt baj,nem volt csomó,de a vérzés és a görcs megmaradt,semmit nem enyhült


Most újra megjelent az alvadt csomós vér, doki véralvadás faktort vizsgálatra fog küldeni.


Kérdésem,hogy a véralvadás faktortnál mit néznek

Ha továbbra se javul a vérzésem és a görcsök akkor eükaparásom lehet ?


Kicsit félek mindig is gondok voltak a vérzéssel és a görcsökkel

Sajnos a családban már volt vetélés is.anyukánál 2x volt ilyen kaparás,de csak 40+ felett.


25N vagyok



2021. ápr. 8. 14:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Véralvadás faktort sima vérvételnél csinálják vagy hol
2021. ápr. 8. 14:34
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba a fogamzásgátló szedését, és feküdj neki a pajzsmirigy-agyalapi mirigy rendbetételének.
2021. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigyemnek nincs semmi problémája


Az érdeke,hogy most a véralvadás faktort vizsgálat is is a vérvételnél csinálják

2021. ápr. 8. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!