Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eddig beakartam oltatni...

Eddig beakartam oltatni magam, most viszont kissé félek tőle, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A családomban már 5 embert beoltottak, ezen kívül a közeli barátokból ismerősökből is 12 embert. (sinopharm, pfeizer, moderna) Mindenki jól van, de sok kommentet olvasgatok mostanában a Facebookon, hogy oltas után több családtagjuk és ismerősük is meghalt.

Az astrazenecát semmiképpen sem fogadnám el, legtöbben az Astra oltást nevezték meg, vagy nem nevezték meg az oltást.

Nektek változott az oltási szándékotok ennek hatására?



2021. ápr. 8. 18:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Ismerősöm covid osztályon dolgozik kórházban. Azt mondta nagyon kemény és inkább oltassak, mint a covid.
2021. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen ezt én elhiszem, több ismerősöm halt már meg a covidban (egészséges is alapbetegség nélkül). És többeket már ledöntött hetekre és maradtak szövődményei is, persze voltak olyanok is akik simán átvészelték enyhe tünetekkel, ebbe nem is kételkedem, de mégis félek hogy az oltástól is lehet problémám.
2021. ápr. 8. 18:27
 3/23 anonim válasza:
62%
astrazenecát nem akarod akkor mondjad orvosnak nem szeretnèl! pfeizert
2021. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
51%
pfeizert kerjed!
2021. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
58%
Szerintem mindenki a saját véleménye után menjen. Ha nem tudjátok akkor kérdezzetek meg egy orvost,ő majd elmondja.
2021. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Sputnikot kaptam, semmi bajom.
2021. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

Az oltás miatt nem halnak meg emberek. Tömegesen biztosan nem, nagyon ritka esetek előfordulhatnak. Ahogy gyógyszer mellékhatás következtében is halnak meg emberek, jóval többen, mint vakcina mellékhatásban.

Mióta hiteles forrás a facebook?

Az biztos, hogy koronavírusban sokkal többen halnak meg. Sajnos nagyon terjed, nem lehet arra bazírozni, hogy hátha megúszod.

Elképzelhető, hogy a facebook-os kommentelők az oltásnak tulajdonítják olyan hozzátartozójuk halálát, aki ugyan kapott már egy adag vakcinát, de nem volt még védett amikor megfertőződött, és valójában covidban halt meg.

Astra Zeneca: 1 millió emberből 1-2 halt meg utána, még az sem egyértelmű, hogy miatta. Covidban 1 millió emberből meghal kb. 25-30 ezer. Melyik jobb?

Természetesen ha aggódsz, utasítsd vissza az Astra Zenecát, ha azt ajánlanák fel, és várd meg, míg megbízhatóbb oltást kaphatsz. Elvileg 1-2 hónapon belül mindenki kaphat oltást, aki regisztrált. Egyre több vakcina érkezik az országba, lehet válogatni.

2021. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
Lényeg hogy minél hamarabb túl legyél rajta. Ismerőseimnél sorozatban az egész család elkapta. Egy esetben az egyik szomszéd, akivel összejártak, meg is halt.
2021. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!


#6 Először én is szputnyikot akartam, pfeizert vagy modernát biztos később kapnék, ha elutasítanám, a kínai védettségében pedig nem bízom annyira, persze nem volt vele bajom és különösebben most sincs.


#7

Igen én sem gondolom, hogy elkellene hinni mindent amit a Facebook kommentelők írnak meg néha furcsállom azt is, hogy nekik már +5 hozzátartozójuk halt bele az oltásba, úgy érzem ez már egy kicsit túlzás, emiatt valahol nem is tudok hinni az ilyen kommentekben.

2021. ápr. 8. 18:48
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Kovidban, vagy koviddal a szervezetükben, esetleg az alapbetegségben halnak meg? Mert nem mindegy!
2021. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!