Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eddig beakartam oltatni...

Eddig beakartam oltatni magam, most viszont kissé félek tőle, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A családomban már 5 embert beoltottak, ezen kívül a közeli barátokból ismerősökből is 12 embert. (sinopharm, pfeizer, moderna) Mindenki jól van, de sok kommentet olvasgatok mostanában a Facebookon, hogy oltas után több családtagjuk és ismerősük is meghalt.

Az astrazenecát semmiképpen sem fogadnám el, legtöbben az Astra oltást nevezték meg, vagy nem nevezték meg az oltást.

Nektek változott az oltási szándékotok ennek hatására?



2021. ápr. 8. 18:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
Felejtsd el a fb-t. Nejem barátnője napi 20-30-assával küldi a különböző negatív linkeket. Le kéne tiltanom, de nem tehetem meg vele. Egész nap csilingel ez a vacak. Nem elég, hogy a nejemnek is küldi.
2021. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#10

Azzal az alapbetegséggel addig eléltek, amíg nem kaptak el a covidot, akkor mi vitte el őket ?

2021. ápr. 8. 19:23
 13/23 anonim ***** válasza:
27%
10-es vagyok nem nem! A többségnek nem volt megfelelően kezelve az alapbetegsége és ez okozta a halálukat.
2021. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#13: Magas vérnyomással nem szoktak lélegeztetőgépre kerülni az emberek, meg cukorbetegséggel sem. Nem a magas vérnyomás vitte el őket, hagyjuk már ezt.

Facebookon óvatosan érdemes tájékozódni, mert sajnos sokan terjesztenek kamu sztorikat. Azt írják, a barátnőjükkel történt, hogy hatásosabb legyen a sztori, közben csak olvasták valahol a facebookon.

2021. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Dehogynem! A távgyógyítás miatt sokak alapbetegsége vagy ki sem derült, vagy nem volt elkenőrizve.
2021. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#15: Az igaz, de COVID nélkül akkor sem kerültek volna lélegeztetőgépre. Az alapbetegség súlyosbító tényező, de a COVID is kellett hozzá.
2021. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerinted akik kórhazban halnak meg "kovid" miatt, azok MIND lélegeztetőn voltak?
2021. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#14


Akinek van egy súlyos alapbetegsége könnyebben elviszi akár az influenza is. A covid ennél kb. 15-ször veszélyesebb.


#17


Nézd meg a statisztikát, ahogy emelkedik a lélegeztető gépen lévők száma, úgy emelkedik a halottaké is.

Egy orvos nyilatkozott, miszerint a magyar kórházakban átlagosan 80 %-a hal meg a lélegeztető gépen lévőkből.

2021. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
27%
En nem attol feltem,hogy meghalok,hanem elkezdtek terjeszteni,hogy meddove valik,aki megkapja az oltast. Csak abba nem gondoltak bele,ha igaz lenne ez az elmelet,akkor azok is meddove valnanak,akik magat a korona virust kapjak el😅. Szoval rakerdeztem tobb gyogyszeresz ismerosomre,akik megnyugtattak (mar van egy 4 honapos kisfiam,de nagyon szeretnenk meg legalabb egy babat),ugyhogy beoltattam magam. Eloszor szputnyikot ajanlott a haziorvos,amit el is fogadtam,de vegulis pfizert adattam be, mert arrol egy fokkal jobbakat hallottam, de amugy ha nem lett volna ra lehetosegem (azert kaptam pfizert,mert szoptatos anyuka vagyok, es nemreg szultem),akkor minden gond nelkul beadattam volna a szputnyikot. Eddig ahany rokon,ismeros kapta meg,SEMMI baja nem volt karfajdalmon kivul. Elvileg a masodik oltas hevesebb reakciokat valt ki, de az is altalaban legfeljebb laz. Azt meg kibirjuk. 😁
2021. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha a környezetedben lévő oltottak jól vannak, és szintén a környezetedben többen meghaltak a vírustól, akkor minek hiszel inkább: a saját tapasztalataidnak, ami megegyezik azzal, amit a tudósok is mondanak, vagy idióta Facebook-bejegyzéseknek?
2021. ápr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!