Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be van gyulladva a fülem?

Be van gyulladva a fülem?

Figyelt kérdés
Par napja nagyon fáj a fülem nyomásra, ha elfordutom oldalra akkor jobban, es a kagyló de nem belül hanem kivul nyomásra olyan mintha kiteptek volna. Nincs eldugulva nem gennyes csak fáj ha megnyomom. Mi baja lehet?
2021. ápr. 8. 23:44
 1/1 anonim válasza:
Ez tipikusan hallójárat gyulladás, ezért érzed magát a fülkagylót fájni, ha belülről jönne, akkor az középfül gyulladás lenne. Azért tudom ilyen biztosan, mert pontosan ilyen tüneteim vannak nekem is már évek óta, krónikus hallójárat gyulladással küzdöm. Hol elmúlik, hol fellángol, de teljesen nekem már nem lehet meggyógyítani. Menj el vele egy fül-orr-gégészhez még időben, nehogy te is így járj. Én is húztam vele, próbáltam házi praktikákat, aztán mégis orvos lett a vége.
2021. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!