Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? Kialakulhat egy olyan vírusmutáció, amely az emberiség 1/3-át legyőzheti? (Akár a Covid egy újabb vírusmutánsa)

Figyelt kérdés

Épp azon gondolkodtam, hogy bármikor bekövetkezhet az, hogy a koronavírusból olyan súlyos mutáció alakul ki, ami sokkal veszélyesebb lehet és emiatt a Föld emberiségének akár 33%-a is életét veszítheti. Túlnépesedett a Föld, minden évben egyre növekszik az emberek születésének a száma. Vajon bekövetkezhet egy népirtó vírustörzs, amely még jobban tönkreteszi az emberek mindennapjait?

Én attól tartok, hogy sajnos be fog következni, legkésőbb a következő évtizedben. Mit gondoltok erről?

19f



2021. ápr. 12. 20:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem érted az immungyengítő dumát. Oké akkor nézzük, mennyi beteg embert küldtek el a kórházakból, hogy "az ágyak 60%-a szabad legyen"? Mióta nincs onkológiai ellátás? Mennyi orvos mondott fel a zseniális újfajta szolgálati jogviszonyról szóló szerződés miatt? Mennyi ember kap légúti fertőzést a penészes maszkok miatt? Amúgy még sorolhatnám, csak érted.... ezeket a kérdéseket miért nem tetted fel magadnak? Mert tájékozatlan vagy. De ez a korlátoltság amit tanúsítasz kezd felbosszantani, tehát köszöntem.
2021. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az immungyengítést az egészséges fiatalok kapcsán hoztad fel, akik szerinted nem tudnak sportolni. Aki akar tud sportolni. Legfeljebb nem pont azt és úgy, ahogy korábban.

Sajnos, valóban hazaküldtek olyanokat is, akiknek ideálisabb lett volna még maradni. De ez van, amikor kitör egy világjárvány. Ezért kellene betartani az óvintézkedéseket. Ha kevesebb a fertőzés miatt kórházba került ember, több hely jut a kevésbé akut betegeknek.

Onkológiai ellátás VOLT, VAN, és LESZ.

Én pl. egyről orvosról tudok, aki felmondott nálunk. Nyilván nem ismerek mindenkit, de ha tömeges lett volna kórházunkban a felmondás, észrevettem volna.

Nagyon igénytelen lehetsz, ha penészes maszkot hordasz. Mi nem ezt tesszük, tiszta maszkot hordunk. Attól nem lesz semmi bajunk. Neked is ezt ajánlom.

2021. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem így lesz. De h1n1 is viszonylag enyhe vírusnak indult, mostmár van h5n1 is, aminek 60% a halálozási aránya.
2021. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!