Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rivotril valóban veszélyes?

Rivotril valóban veszélyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tapasztalaitokat szeretném ki kérni a rivotrillal kapcsolatosan. Egy nagyon közeli ismerősöm agyvérzés után nem tudja kontrollálni az érzelmeit,bármi van sír és pánikol... Az orvos rivotrilt írt ki neki erre, viszont megdöbbentem amikor láttam a prosketuson, hogy ezt epelepsziára is alkalmazzák...na meg persze a sok horror story az interneten, hogy mennyi bajt okoz ( hányinger, szivritmuszavar stb)

Nektek volt valami tüntet/probléma amikor e gyógyszert megkaptátok? És igaz, hogy a megszakítás különböző rizikókkal jár?

Osszátok meg kérlek a tapasztalatok!



2021. ápr. 14. 08:07
 1/5 A kérdező kommentje:
*epilepszia
2021. ápr. 14. 08:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is kaptam még régebben 2-3 hónapig és először jó volt mert este mikor bevettem jót aludtam tőle de 1 hónap múlva jöttek elő a mellékhatások.Mint bágyadtság,lustaság és változó hangulat.Meguntam és abbahagytam egyik napról a másikra és nem lett semmi gond belőle
2021. ápr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igen, van antiepileptikus hatása, de minimális sztem, nem az a "főprofilja".

Fokozatosan, kb. 3 hét alatt elhagytam a francba, tompított, anyám szerint visszatért az élet a szemembe. De ha kell szedni, akkor kell.

2021. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. ápr. 14. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Tulképpen a benzók legális kábítószerek. A pszi betegek szokták szedni, rivo, xanax. Nagyon nehéz lejönni róluk egy idő után. Komoly függőséget okoznak. Én most nemrég kezdtem rivo-t szedni és már félek tőle, hogy milyen lesz abbahagyni... (Xanaxot évekig szedtem és ... mindegy, nem volt egy leányálom elhagyni.)
2021. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!