Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszerre hány szem 0,5mg-os...

Egyszerre hány szem 0,5mg-os rivotrilt lehet maximum bevenni, ami nem veszélyes, de mondjuk 8-10-12 órára kiüt?

Figyelt kérdés
Alvászavarra kaptam, nagyon óvatosan szedem, talán hetente ha 2 szem elfogyott eddig (mivel nem akarok rászokni), de kíváncsi lennék mi az a mennyiség ami mondjuk egyszerre bevéve hamar elkábít, de nem halálos.
2019. ápr. 24. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0.5 az eléggé gyenge igazából a 2mgosba elvileg van valami külön anyag is ami a többibe nincs engem 10 kiutott 4 napra járni tudtam meg ilyenek de szarkész voltam
2019. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 40db 2est vettem be, érdekes mert saját magadon érzed hogy nem vagy józan de tökre úgy érzed hogy tudsz normálisan kommunikálni ha ossze szeded magad kicsit, de ez ne tévesszen meg nagyon nem így van. Egy ekkora mennyiség már akár egy alkalomtól is függőséget okoz persze ez személy függő. Keresed a kiutat a valóságból és egy hajsza lesz az egész a szerért. Én nem ajánlom régen sajnos 2 évet elvett az életemből szerencsére azóta minden rendben, le tettem ezt a szart és minden rendben van. De vissza térve semmi bajom nem lett tőle nem rosszultam be meg semmi
2020. máj. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem olyan volt, hogy az urológián ébredtem


UROLÓGIÁN!


és állítólag én mentem be


azóta is rejtély, hogy mentem be oda


nem tudom pontosan mennyi rivotrilt szedtem

2020. nov. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!