Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Altatok mit tegyek?

Altatok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 18:53
 1/7 A kérdező kommentje:

Szedek lendormint rivot vagy stilnoxot mindegyikben benzo anyag van. Sokszor kihagy a szivem. Erre szedek ritminornot es verhigitot.

A sziv egessseges , neha 2 megy egyet kihagy de valtozo. Hallottam a sanvalrol talan abban nincs. Több mint 20 eve szedem ezeket. Van javaslata valakinek? Köszönöm

.

2021. ápr. 14. 18:58
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez a link ahol olvastam

[link]

2021. ápr. 14. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Több mint 20 éve szeded a benzo nyugtatókat? Az szép. Kémiailag már olyan függő vagy, hogy az csak na. A szívproblémák már simán lehetnek a tolerancia elvonástól. Én 8-10 évig szedtem egy fajta benzót, és csak keveset, de az elvonás után rögtön lett két infarktusom. Mint később megtudtam, ezek a nyugtatók biztonságosan kb 1-2 hónapig szedhetőek. Utána jön előbb a hozzászokás, aztán a függőség, aztán a többi baj, idegrendszer, máj, szív, stb.

Sajnálom, hogy tőlem kellett hallanod, de a dokid biztos nem mondta el, aki 20 éve lazán felír ilyen gyógyszereket. És ennyit! Ja, ha nem tudsz aludni, az tolerancia elvonási tünet.

2021. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3/3 valamit szedni kell , nekem szivkihagyas van
2021. ápr. 14. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáltad a magnéziumot?

Nekem napokig kihagyott szívem mentem kardiológiára és a magnéziumot ajánlották segített is.Azóta nincs ilyen gond,de egyébként én is félek ettől a szertől. Most próbálom kiváltani Yarocennel a doki javaslatára. Na attól alszok mint a fene.

Egyébként rivotrilt szedek napi 0,5 mg-ot elég régóta,de nekem a kihagyás egy megerőltetést követően jelentkezett,mikor napokig kemény fizikai munkát végeztem.

2021. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5/5 nalam eleg durvan kihagy vagy jol megy vagy 2 ütem 1 kihagy . A stressz a kipihenetlenseg nagyon viszi.
2021. ápr. 15. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt folyamatos volt. A stressz és kialvatlanság miatt is jó a magnézium az idegekre.
2021. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!