Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Altatok, nyugtatok szerinted?

Altatok, nyugtatok szerinted?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 17:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Evek ota szedek diibogyokat. A multkor valtottunk gyigyszert par ejszaka jo volt utanna alig hatott. Lendormin es stilnox. 2 napig alig aludtam , de hajnali 4 lefekvesek is hozzatesznek. Szval bevettem a stilnoxot semmi, bevettem fel rovi , fel orankent egyet. Az 4 mg es a stilnox. Kb 2.5h mulva aludtam el. Aranylag pihentem . Egesz nao hülye a fejem , lehet a gyogyszertől?
2020. máj. 17. 17:55
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, mondjuk ez kicsit látszik is..:)
2020. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most mond csak, magaddal beszélgetsz?
2020. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már durván függő vagy, ezért nem hatnak a gyógyszerek. Viszont az agyat azt megzavarják.
2020. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ismerős 73 eves nő harom zolzanat tesz a parnaja ala addig kapkodja amig nem hat.
2020. máj. 17. 22:00
 6/11 kriszpo ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: Nem tudom, hogy altatsz vagy nyugtatsz, mert nem látlak. Szerintem. (ha már tegeződünk...)

Komolyra fordítva a szót: a krónikus alvászavar komoly probléma, aminek hosszú távon egészségkárosító hatása van. Ezért érdemes első körben a háziorvosát meglátogatnia. A nyugtató, altató gyógyszerek huzamosabb ideig történő szedése nem tesz jó. Igen, ettől is lehet "hülye" az ember feje. A probléma okát kellene elsősorban megtalálni, de ehhez szakember segítsége kell. Jobbulást!

2020. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sztem átmenetileg, időlegesen segíthet (nekem konkrétan segített) - de már nem használom.....van kéznél, de nem kell. Egy szakítást nehezen éltem túl...akkor szedtem alkalomszerűen (főleg alváshoz...de csak úgy simán 'túléléshez' is......aztán egy idő után már nem kellett. Persze, amikor szedtem is azon voltam, hogy csak akkor kapkodjam be, amikor tényleg 'világvége' állapoban vagyok, és azt is tudtam (és figyeltem rá), hogy nem lehet egyszerre abbahagyni, hanem csak fokozatosan.
2020. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szamo77db ***** válasza:
Szigorúan csak orvos által felírt gyógyszert vegyél be. Magadat ne kúráld. És valóban hozzá lehet szokni a gyógyszerekhez.
2020. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Andracsik Tamás válasza:

Szia ! Én is ebben a cipőben járok, és lefekvés előtt (legyen bármikor) 2 szem 0,5mg-os xanax, valamint 2 szem 0,25-ös Quentiax !

Egyedül ezeket nem tudod beszerezni, tehát csatlakozom az előttem szólókhoz doki mindenképp ! Mi is a doktornővel kisérleteztük ki ezt a kombót kb egy évig tartott !

2020. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kventiaxból nem létezik 0,25-ös..
2020. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!