Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki milyen vakcinát kapott, és...

Ki milyen vakcinát kapott, és hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
Covid19

2021. ápr. 15. 17:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
36%

Annak aki lepontoz: azzal hogy nem kérek oltást még nem veszélyeztetek magamon kívül senkit a beleegyezése nélkül. Aki beoltatja magát az elvileg már nem fog ágynak esni a vírustól (ha mégis akkor a vakcina nem stimmel), aki pedig nem oltatja magát az hozzám hasonlóan vállalja a kockázatot.

Az én testem, az én választásom. Ne csak az abortuszkérdésben jusson ez az eszetekbe.

4-es voltam.

2021. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
63%
11, az abortusznak nincs másra kihatása, a vírusnak van. Te azokon "potyázol", akik beadatják maguknak helyetted is, mert ugye a korlátozások feloldását és az össznépi védettséget te is fogod élvezni...
2021. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
62%
20 éves vagyok, januárban regisztráltam, semmit nem kaptam egyelőre. Lehet meg is gondolom magam addig...
2021. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
77%

Szputnyikot kaptam volna,de nem kaptam meg az oltóponton.Jövőhéten a háziorvossal beszélnem kell,hogy melyik lenne a megfelelő számomra.

25 éves vagyok.

2021. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
67%
12-es, téged kéne egy embernagyságú botmixerrel felaprítani aztán mondani, hogy nincs itt kérem semmi látnivaló, nincs ez kihatással másra, miért szólna bele ebbe bárki?
2021. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
30%

"az abortusznak nincs másra kihatása"

Nem szándékom az offtopic (és nem mélyedek itt bele ennél jobban az abortuszba) de ezt nem írhatod komolyan...


"a vírusnak van"

De aki önként nem vállalja az oltást annak nincs joga a következmények miatt panaszkodnia. Mondom ezt úgy hogy egyikük vagyok.


"Te azokon "potyázol", akik beadatják maguknak helyetted is, mert ugye a korlátozások feloldását és az össznépi védettséget te is fogod élvezni..."

1. Ha ez így lenne akkor ugyanezen logika mentén az Astrát kapottak is potyáznának a vérrögképződés miatt elhunytakon. Csak mondom.

2. Kötelező korlátozásokat eleve nem lett volna szabad kivetni. Helyette a veszélyeztetetteknek kellett volna megkapniuk minden segítséget home office-tól (vagy ha az nem lehetséges akkor otthon maradás mellett a fizetés havi 80%-ától) kezdve az egészségügyi intézmények és idősotthonok rendszeres fertőtlenítésén és belépéskor kötelező PCR teszten át minden állampolgár és munkáltató részletes tájékoztatásáig a vírus terjedésének lehetséges módjairól. Hadd éljen mindenki aki tud, a többi pedig csatlakozzon ahogy megkapja a vakcinát. A kötelező korlátozások sok rákbeteget és egyéb kezelésre szoruló embert érintett, sokan veszítették el a munkahelyüket és lettek mentális problémáik stb.

2021. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%
Astra Zeneca, 48 no. Masnap szar erzes volt, de amugy rendben vagyok.
2021. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%
Moderna. 47 éves nő
2021. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
14%
Mindenki úgy félti magát a haláltól, mintha a világ tele lenne értékes emberekkel.
2021. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
76%
Én 10 Pfizert, 20 oroszt, meg 20 kínait. Holnap keresem hozzá a betegeimet.
2021. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!