Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan ismerősöd, aki a...

Van olyan ismerősöd, aki a Covid oltástól vagy közvetlenül az oltás után halt meg?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 10:51
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Mármint be lehet oltani azt aki covidos Ft és hivatalosan nincs róla papírja. Ha már lecsengett a fertőzés.

Nem véletlenül nem lehet lázas beteget beoltani.

De amint már lecsengett a feltörtőzes akar egy két hónapra rá megkaphatja az oltást

2021. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Eddig a 18 válaszból 7 esetről volt szó, aki az oltástól VAGY az oltás után halt meg. És ez csak egy szűk réteg itt gyiken. Ennyit az 1 az egymillióhoz arányról. Ha csak itt ennyien hallottunk hasonló esetekről, akkor több száz vagy ezer lehet országszerte. Ez egy tény, ami felett nem szabad elsiklani.
2021. ápr. 17. 17:53
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az orvosok arra tették fel az életüket H tömegesen nyírják ki az embereket? --> Fogalmam sincs, ezt honnan projektáltad bele, én ilyenre még csak nem is gondoltam. A néni tünetmentesen vészelte túl a covidot, még csak köhinteni se köhintett, az oltál után rövidesen viszont meghalt. Nem, nem oltanak se covidosan, se közvetlen covid után, most estem át rajta, tudom. Apósom most beteg, nem durván, enyhe tünetekkel, és kapásból sztornózták az oltását, nem is kapott másik időpontot.
2021. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
*oltás
2021. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

És amúgy egy idős nő nem hallhat meg az oltás után csak úgy, egész biztosan csak az oltástól.

Gondolom ha utána elüti egy kamion, akkor is az a szöveg, hogy az oltás után halt meg.

2021. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Idős nő meghalhat bármikor. De a fiatal anyuka, akiről egy korábbi válaszadó írt? Az én ismerősömnek is meghalt 3 ismerőse, mind 50 alatt volt. Van aki túlélte, de lélegeztetőgépre került az oltás után egy nappal... ezek nem véletlenek. Gyorsban kifejlesztettek valami szart, mert erre volt igény, de normális esetben 10 evig tesztelnek egy oltást, mielőtt piacra dobnák.
2021. ápr. 17. 19:03
 27/36 anonim ***** válasza:
65%
De gáz, mikor már valakinek semmi más nem jut, csak a másik szavainak a kiforgatása... Nem, nem lehet covidosan, sem közvetlen utána oltani. Vagyis fizikailag lehet, csak marhára nem tanácsos. Nem véletlen van arról sem szó, hogy oltás előtt tesztelni kellene. Nem, nem csak úgy halt meg a néni... Azt is leírtam, hogy nem oltásellenes a család sem, nem az oltást, hanem a fejetlenséget okolják. Kár mindenkire ezt a hülye oltásellenes szöveget ráhúzni, mert nem igaz!
2021. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Most beszéltem a háziorvosommal. Nagyon nagy praxisa van, mert lelkiismeretes orvos. Én pl. a város másik feléből jelentkeztem be hozzá.

Nála néhány komolyabb reakció fordult elő az astrazenekánál és a modernánál. A sputniknál kisebb izomfájdalom, 1-2 napos láz, a kínai után nem volt visszajelzés, a körzetébben egyetlen haláleset sem fordult elő.

2021. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

19es honnan tudjatok hogy az oltastol kapott szivelegtelenseget? Sehonnan. Egyszeruen rafogjatok. Post hoc ergo propter hoc logikai hiba ami annyit tesz hogy utana tehat miatta. Tevesen azt feltelezitek hogy mivel az oltas utan kapott szivelegtelenseget ezert amiatt tortent. Nem vagytok orvosok, patologosuk hogy ezt ki merjetek jelenteni. Volt boncolas?



Eleve hogy egy otthonban volt a mama, nyilvan rossz altalanos allapotban, spontan is kaphatott szivelegtelenseget.

2021. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Ha valaki volt covidos annak megnonek a verrog kialakulasanak eselyei egy jo ideig. Nekem pl 30napig kell verhigitot adni magamnak.


Sokkal valoszinubb hogy egy dohanyos, esetleg fogamuasgatlot szedo, poszt covidos verrog miatt hal meg, mint az oltastol.

2021. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!