Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan ismerősöd, aki a...

Van olyan ismerősöd, aki a Covid oltástól vagy közvetlenül az oltás után halt meg?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 10:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
60%

Van, 2 is.

Az egyik az asta oltás miatt

A másik meg elvileg covidos volt és úgy kapta meg az oltást, ami csak azért fura, mert aznap reggel lett tesztelve és az negatív volt. Szóval.. Hát nem tudom, egyébként ő pfizert kapott.

2021. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
64%
Nincs. Oltás előtt viszont több volt.
2021. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is ismerek olyat, akinek 3 ismerőse halt meg. Úgy érzem sokkal többen halnak meg az oltás miatt, mint amennyiről hír van, de bárkivel beszélnék erről, egyből le vagyok hurrogva, meg oltás ellenes vagyok.
2021. ápr. 16. 10:59
 4/36 anonim ***** válasza:
46%
2 idős is oltás utáni napokban halt az utcánkban.
2021. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
Az első oltás után két hétig még semmi immunitást nem ad az oltás. A dokumentáció szerinti immunitást a 2. oltás után két héttel ad.
2021. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk a háziorvos az astrásoknak javasolta, hogy az oltás előtt már kezdjenek el aspirin protectet szedni.

Azt mondta, hogy a körzetében csak oltás előtti elhallálozás volt. Oltás után egyeseknél jelentkezett 1-2 napos izomfájdalom az oltás helyén, illetve fáradtság.

2021. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
77%
Ez azért is van, mert sokan megkapják az első oltást, már másnap mennek családi bulikra stb.
2021. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
24%

Van sajnos, az illető nem volt covidos, életerős nő volt, a kínai oltás után összeomlott a szervezete, leálltak a szervei :/ semmi étel nem maradt benne 2 napra rá meghalt. :(

Egyébként lehet fujjogni, de az Orvosokatisztanlatasert oldalon folyamatosan teszik fel a pórul járt oltakozókról szóló beírásokat és a számuk csak nő.

Elkeserítő :(

2021. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
79%

#8


Ez egy "abszolut megbízató" oldal. Dr Gödénnyel a címlapon.

2021. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem ismerek. Pedig eü-ben dolgozom, és majdnem az összes kollégám be van oltva (kórház szinten több száz ember) , plusz a volt evfolyamtársaim. Egy sem halt meg.
2021. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!