Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan ismerősöd, aki a...

Van olyan ismerősöd, aki a Covid oltástól vagy közvetlenül az oltás után halt meg?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 10:51
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nem volt általános rossz állapotban a mama, azért volt otthonban mert nem akart egyedül élni a rokonoktól távol. Leírtam te kis értetlenke: nem oltásellenes a család, olyannyira nem, hogy a szülők AZ-vel oltatták magukat, és jóformán már az elején regisztráltak. A fejetlenséget okolják, hogy közvetlen covid után oltatták, ami marhára nem ajánlott, nézz utána! Innentől kezdve csak olyan írjon, aki tud szöveget értelmezni!
2021. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Igen, közvetlenül fertőzés után durvábbak az immunreakciók is.
2021. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ezért is szorgalmazzák egyre többen, hogy tesztelni kellene oltás előtt. Amúgy az is beszédes volt, ahogy mind az idősek otthona, mind a háziorvos szabadkozott utólag...
2021. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Annyira bírom az ilyen most beszéltem a háziorvosommal jellegű hozzászólásokat. Egyrészt a háziorvos lenne az utolsó, aki igazat mondana neked, különben senki nem menne hozzá oltani, és ilyen kijelentésekkel az állását is kockára tenné. Másrészt meg fogalma sincs, hogy kik és miért halnak meg a körzetében, ő se nem halottkém, se nem kórházi dolgozó. Meg amúgy is leszarja.


Ne hozzátok fel az orvosokat, mintha az ő elfogult véleményük többet érne a témában. Objektív fórumokon olvassatok (igen, pl gyakori), és máris jönnek a halálesetek...

2021. ápr. 22. 22:10
 35/36 anonim válasza:

Sziasztok. En nem vagyok oltasellenes nem errol van szo, de arrol tud valaki vagy hallott-e, hogy van olyan ember akinek egyatalan nem valo oltas, mert annyi antitestet termel a szervezete, hogy rosszabb ha kap nagyobb dozist.

Edesanyam hangsulyozom covid elott 4 evig oltatta magat sima influenza ellen.

Fogalmunk sem volt mi a baja. Allando megfazas, tusszoges. Folyamatosan keedeztem tole telefonon, hogy anyu mi a baj?????

2020ban a covid miatz nem adatta be maganak a korlatozasok miatt.

Lasd csodat semmi baja 😀😀😀😀

Igen biztos 60 felett erosodott a szervezete 😀😀😀😀

Veletlen ez is.

Az elottem szolonak osztom velemenyet.

A rakra meg mindig nem talaltak gyogyirt.

Honnan veszitek, hogy fel ev alatt a jo vakcina jott e ki a piacra?

Hagyjuk....

2021. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Ja meg hozza teszem, hogy nekem senki ne mondja meg, hogy mit csinaljak? Had dontsem el en, hogy akarom-e az oltast.

Jovore ugysem lesz ez 😀😀😀

Minden csoda 3 napig tart. Ne feledjetek. Nem fogja beoltatni magat az a 4 milliard ember aki most. Erre a nyakamat tennem.

2021. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!