Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami komoly bajom?

Lehet valami komoly bajom?

Figyelt kérdés

Egy ideje megjelennek rajtam idő közönként lila meg kék foltok, főleg a lábamon, a karjaimon, fenék tájt, sok helyen és ma fedeztem fel egy nagyobb méretű (kb 20 ft-os) kékes lila foltot a bal lábamon ami korábban ott volt csak nem volt még bedabadva, mára viszont bedagadt kicsit. Nem ütöttem be magam ott, de durván kijött.

Meg mostanában rettenetesen álmos vagyok, volt, hogy délután fél 4-ig aludtam mert este voltam csak fenn de ma is így volt csak este se tudok fenn maradni. Meg néha mintha a fejem átulján kis nyomást éreznék ilyen fájdalmat ami eddig nem volt.

Meg észrevettem, hogy fájnak a karjaim meg a lábaim, ma szedtem magamnak levest és úgy fájt közben mintha begörcsölt volna pedig semmi megerőltetőt nem csináltam és néha nehezen tudok egyensúlyozni a lábaimon, így előre dölök és nem maradok meg rajtul.

Igaz mostanában szinte csak fekszem az ágyon, vagy gépezek mert itthon vagyok csak bár korábban nem volt ezzel gond mert azért járok néha naponta sétálni.

Korábban valami pajzsmirigy alulműködésre gyanakodott az orvosom amire kaptam is tabletát de utána nem éreztem szükségét mert elmúltak a korábbi panaszok de ezek most újak és nem tudom mennyi köze van ehhez.

Lehet más bajom is? Vérvételen nem mutatott ki nagyon eltérő dolgokat csak ezt a pajzsmirigyre utalót. De igaz ez is több hónapja volt azóta szerintetek változhattak a dolgok?

A végtag fájdalmat csak pár napja érzékelem, az egyensúlyozást is viszont a lila foltokat régóta viszont erre mondta,hogy sima bevérzések de ez a mostani eléggé ijesztő.

22l



2021. ápr. 19. 05:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Elfeküdted.
2021. ápr. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Ez a leukémia egyik jele is lehetne, de ha a laborod rendben van, akkor nem az!

Álmodban nem üthetted be valahova?

2021. ápr. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

a vérvételem igazából tavaly volt talán.

nem tudom nem valószínű.

2021. ápr. 19. 08:46
 4/13 A kérdező kommentje:
valami kis gyulladás volt akkor talán a gond, meg talán a ths volt eltérő, meg valami m betűs de nem emlékszem.
2021. ápr. 19. 08:49
 5/13 A kérdező kommentje:
azért menjek el mégegyszer az orvosomhoz és mégegyszer vizsgáltasson meg?
2021. ápr. 19. 08:51
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmiképpen nem üthetted meg, akkor egy labort megér.
2021. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6.semmikép mert azért emlékszem az ilyenekre és ott tuti nem olyan helyen van hogy nehéz beütni úgy véletlen és az korábban csak lila follt volt nem pukli sokáig.
2021. ápr. 19. 19:35
 8/13 A kérdező kommentje:

Pár hete jelent meg de most se nagyon gyógyul.

Sőt megjelentek körülötte kisebb sárgás barnás foltok is amiket szintén szoktam látni magamon és ilyen lila foltokat is de eddig ez a legnagyobb. Közepén kissé pirosas csík van körülötte tiszta sötét lila, majd kis kék is van ott. Néha zsibbad is ott meg ilyen szúró érzésem van néhol ha ülök vagy állok. Esküszöm nem ütöttem be olyan helyen van hogy esélytelen a beütés és nagyjábol mindig emlékszem mit csináltam az nap.

2021. ápr. 20. 07:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Ami még eszembe jutott... Esetleg nem szedsz Aspirin protectet?

De továbbra is fenntartom: ha valóban nem üthetted be álmodban sehová (éjjeliszekrény például), nézess egy labort mielőbb!

2021. ápr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9.nincs éjjeli szekrényem..és az ágyam a falnál van és úgy alszok hogy lehetetlen szinte beütnöm bármilyen pózból.

magától jelennek meg apróbb fooltlok is nem csak a lábanob hanem kar, könyöknél, fenék tájékán is néha.

2021. ápr. 20. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!