Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki nem oltja be magát az...

Aki nem oltja be magát az miért nem?

Figyelt kérdés
Covid2019

2021. ápr. 20. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem kötelező, a döntés az enyém. Nem vagyok beteges, megfázva sem tudom mikor voltam.

Ha valamilyen hatrányom származik belőle, elgondolkozom rajta, de biztosan nem amiatt, hogy focimeccsre járjak. Ha nem jarhatok dolgozni, vagy fürdőbe, vagy egy moziba, na majd akkor.

2021. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem tudom beoltani magam.
2021. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Mert nem bízok egy olyan oltóanyagban, amit alig 9 hónap alatt dobtak össze.... Salk vaccinàról, Contergan gyógyszerről hallottàl màr?
2021. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat? Igen persze de azért már sokkal modernebb az orvostudomány! Mindennek van / lehet mellékhatása! De ez ilyen :)
2021. ápr. 20. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

1. Mert nem tudom, hogy hosszútávon milyen hatással lenne az immunrendszeremre.

2. Elkaptam, nem voltam beteg, a szaglásom csorbult, de bízom benne, hogy ha újra elkapom még enyhébb tünetekkel átvészelem, akkor meg kb. betegségnek se mondanám.

+1. Fél éve vettünk házat, lenulláztuk magunkat, pénzünk se lenne most programokra, így erről nem kell magyarázkodnom a barátnőknek, ha hívnak.

Engem csak a munkával törnének meg, a szolgáltatások nem érdekelnek.

2021. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a pipa!
2021. ápr. 20. 17:13
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert szerelmes vagyok!
2021. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
58%
mert ha beoltod magad 80% esély h beteg leszel, meghalsz, meg hal valaki az ismerettségedbolből
2021. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Ki lesz hal az ismeretségemből?
2021. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

9/ Utolsó, nem lesz, már az. Sajnálom :/


Amúgy bizalmatlanságból,ami a normális kommunikáció hiányából fakad és ami az egész elmúlt egy évet jellemzi. Nem vagyok vírustagadó, átestem rajta, szaglásom esett ki 2 hétre, az ízérzékelésem volt pocsék és erős fej/szem fájdalmam volt egy szakaszban. Meg hőemelkedés, az úgy össze-vissza. Sajnos fogalmam sincs, hogy meddig fog védeni a saját immunrendszerem és hogy egy esetleges következő megbetegedés hogy jönne ki rajtam, ezért gondolkozok az oltáson, ugyanakkor félek. De ha nem adatom be, akkor is.

2021. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!