Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek van esély arra,...

Szerintetek van esély arra, hogy nem kaptam el a koronavírust?

Figyelt kérdés

Vasárnap reggel megkaptam az első adag vakcinát és hétfőn délelőtt kb.2 órán keresztül együtt voltam apukámmal zárt térben.. Tegnap kiderült róla, hogy koronavírusos. Akkor már fájt a feje, de eszünkbe sem jutott, hogy ez lehet.. Nem köhögött egyszer sem, nem is tüsszögött. Nem tudom mennyi esély van rá, hogy ezt megúszom.

22/F


2021. ápr. 21. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tudod meg,ha tesztelteted magad.Addig ne járj emberek közé.Jobbulást apukádnak!
2021. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Sok esetben az egyik családtag beteg, és a másik nem kapja el. Van rá esély, hogy nem lesz bajod. Ahogy a híradóban hallani lehet, még sokan elkapják, de van remény, hogy az oltottak könnyen átvészelik. Bár még nincs védettséged, immunválasz is okozhat majd nálad tüneteket.

Most pedig már itt van az indiai mutáns.

Ezt a világ járványt megjövendölte a Biblia, vagyis Isten leíratta mi vár ránk az utolsó napokban, és hogyan élhetjük túl az előttünk álló nagy nyomorúságot!

2021. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül koronavírusos lettél?
2021. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!