Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A sok oltáspárti ember nem...

A sok oltáspárti ember nem gondol arra, hogy jönnek a többi hullámok, amelyek ellen az oltásuk úgy sem ér majd semmit? Aztán lehet majd pár év múlva kialakul egy Covidnál sokkal rosszabb betegségük az oltás miatt, mert kísérleti nyulak lettek.

Figyelt kérdés
És mert persze a nép pont olyan, hogy az egyik megy a többi után. "Jajj nekem is gyorsan egy oltást" nem számít, de mindenki kapja, gyorsan. Nevetséges! Életemben nem gondoltam, hogy az emberek ennyire manipulatívak is tudnak lenni és elhisznek mindent!

2021. ápr. 23. 03:07
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/289 anonim ***** válasza:
49%

"nyár óta tudjuk h semmi nem változott rosszra az enyhítéssel"


Tényleg nem, csak épp berobbant a vírus nyár végére :DDDD komolyan, te hol élsz? Melyik bolygón? Nem veri ki a szemed a valóság?


"mellesleg azt a részt sem találom a biológia könyvben h ez a vírus h tudta ilyen pontosan h szeptember elsejével kell visszajönnie cseszegetni az embereket iskolakezdésre..."


Egyrészt már augusztusban emelkedtek a számok, másrészt ehhez matek órán kellett volna figyelned, amikor az exponenciális függvényt vettétek.

2021. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/289 anonim ***** válasza:
52%
2021. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/289 anonim ***** válasza:
58%

180, 181 tökéletesen leírja, de sajnos nem csak ez a Lidlipú nem érti, hogy késleltetve történik minden. Bármi történik, idő kell, amíg a következményei kiteljesednek, és érzékelhetővé válnak.

Ahogy azt sem fogják fel sokan, hogy az oltás sem azonnal véd, tehát, ha valaki oltás után egy-két héttel kórházba kerül, az még nem számít oltottnak!

És igen, lehet, hogy ősszel megint bajban leszünk, mert nyáron mindenki elengedi magát, aztán jön a hideg meg a bezártság, és újra terjedni kezd az aktuális mutáns. Reméljük, ezúttal az oltottak aránya elég lesz ahhoz, hogy ez ne történhessen meg.

De a mutánsok miatt már kardélen táncolunk.

2021. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/289 anonim ***** válasza:
71%
Sőt, én nyár közepére tippelem nem őszre. Már ma megtelt Budapest és az összes terasz. A 3.5 millió beoltott van, akiből szerintem legalább 1 millió még nem számít "beoltottnak". Szóval lesz még ebből szopás
2021. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/289 anonim ***** válasza:
40%

Igen. Max. az emberek 1/3-a védett, oltás vagy átesettség okán. A többség még nem.

De kb. 4 millió lesz kb. 1 hónap múlva, mire az egyszer beoltottak megkapják a második oltásukat.

Kis szerencsével a nyári szezon beindulása előtt meglesz az 50%. De az még kevés. Ilyen mutánsok mellett.

És az biztos, hogy rengetegen semmilyen óvintézkedést nem fognak betartani.

De reméljük a legjobbakat. Mást úgysem tehetünk. Minden lánc olyan erős, mint a leggyengébb láncszem. És, amint a kommentek mutatják, itt rengeteg gyenge láncszem van.

2021. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/289 anonim válasza:
21%
Akik ilyen szinten rettegnek ettől a vírustól, azoknak van konkrét tapasztalata is, vagy csak a média? Elvileg szerencse, de valahogy az én környezetem eddig teljesen elkerülte az egész..🙏 Ettől még holnap megyek oltani, szóval nem kell nekem esni, csak kiváncsiság.
2021. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/289 anonim ***** válasza:
80%
Bátyám a Covid osztályon dolgozik november óta, áthelyezték oda az orvoshiány miatt
2021. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/289 anonim ***** válasza:
42%

186-os Én pl nem rettegek, átesni átestem rajta novemberben (csak szag és íz vesztés volt 3 napig), viszont több ismerősöm is meghalt már sajnos bizonyítottan a covid miatt(köztük egyik 33 éves volt). Rám nem veszélyes, másokra sokkal inkább (pontos ok, hogy mitől függ az jó kérdés).

Egyébként Lidlipu meg a többinek én szívesen felajánlanék egy opciót. Amennyiben nem kell az oltás, akkor nyugodtan ne éljenek vele, írják alá, hogy ők lemondanak erről saját felelősségre. Nyugodtan mehessenek mozi színház stb, viszont ha covidosok lesznek - és ne legyen így - de rosszul lennének, akkor nem vehetnek igénybe kórházi ellátást (vagy max ha fizetnek érte), mivel ők saját felelősségre lemondtak az oltásról, ami ha nem is véd meg, de a tüneteket határozottan enyhítette volna (tehát pl lábon kihordták volna).

Egyébként annyi, hogy valahol én is visszásnak gondolom, hogy mozi színház stb "diszkriminál" majd embereket, de mivel itt nem egyén szinten kell nézned ezt, hanem mint társadalom (tehát lehet te nem leszel szarul, de más ha te miattad megfertőződik akkor ő igen). Ez a szolidaritás (szopsz egy kicsit, hogy másnak jó legyen).

2021. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/289 anonim ***** válasza:
14%
Pontosabban, vállalod a kisebb rosszat, hogy megkíméld a másikat a sokkal nagyobbtól.
2021. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/289 anonim ***** válasza:
70%
Reverz transzkriptáz... Hmmm... Egy gond van a logikával: A SARS nem retrovírus. Az mRNS-ről pedig nem képződik DNS. Azt hiszem, rövidre zárhattuk ezt a témát is...
2021. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!