Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sinopharm vakcinát fogok...

Sinopharm vakcinát fogok kapni hétfőn. Milyen tünetekre számítsak az első és a második oltás után? 19f

Figyelt kérdés
A kérdést azért tettem fel, mert május 20-án fogok vizsgázni, és a 2. oltást minden bizonnyal május 17-én kapom meg. Nem szeretnék tünetesen elmenni a vizsgára. Szerintetek tünetmentesen kivészelem a 2. oltás utáni időszakot?

2021. ápr. 23. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Kár, hogy a Google erre nem tud választ adni. Vagy mégis?
2021. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre ne várj konkrét választ, mindenkire másképp hat. A vejem viszont 4 hét múltával kapta a másodikat.
2021. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamám is ezt kapta, már túl van mind a kettő adagon, nála semmi mellékhatás nem jelentkezett, sőt utána még el is kezdett ásózni a kertben. Ellenben nálam előjött fejfájás, szédülés és láz egy napig, igaz én Sputnikot kaptam. Szóval ez teljesen egyénfüggő, hogy kire hogyan hat majd.
2021. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Itt a példa, nekem a Szputnyiktól a világon semmi bajom nem volt.
2021. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kínainál tapasztalnak legkevesebben mellékhatást, háziorvosom még nem is találkozott olyannal. Egész családom azzal oltották, senkinek semmi baja, én a második után picit fáradtabb voltam, de annyira picit, hogy lehet nem is az oltás volt az oka :)
2021. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

szia! én is holnap kapom, nagyon izgulok, szorítok neked.

a mamám és az anyósomék is ezt kapták, senkinél semmilyen mellékhatâs, pedig a mamám 90 éves.

plusz érdekesség, anyósomék az 1 adag után 2 héttel elkaptàk sajnos a covidot, de 2-3 nap alatt enyhén lecsengett náluk, valószínűleg már az első adagnak köszönhetően, ennyit számított.

szerintem jó vakcina.

2021. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: csak kíváncsiságból kérdem, biztosak vagytok benne hogy covidot kaphattak el anyósodék, nem csak valami sima megfázást? Jó volt amúgy olvasni amit írtál, én is épp ma kaptam kínait. :)

A kérdezőnek pedig: nem tudom, várhatok-e később még erősebb tüneteket, valakinek csak másnap jelentkeztek, de nekem eddig csak fáj az oltás helyén és volt kb. fél órányi karzsibbadás, más eddig még nem nagyon jött elő. Ma kora délután oltattam, első alkalommal.

2021. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7: nekem is csak az oltás beadásának a helyén fájt. Más tünetem nem volt. Pedig a szüleim hogy hisztiztek (eléggé oltásellenesek); "úgyis be fogsz lázasodni, és 5-10 éven belül fognak előjönni az oltás krónikus mellékhatásai (pl.: trombózis). Én biztos, hogy nem adatom be magamnak, mert nem fogom hagyni, hogy kísérletezzenek rajtam."

Nem tudom, hogy ezt honnan szedték...

2021. ápr. 27. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7es!Igen!Duplán tesztelték őket és bizonyítottan covidosak lettek. Az orvos mondta, hogy már az első adag kínai megfogta ilyen mértékben a vírust.
2021. ápr. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!