Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik mondjuk idén márciusban...

Akik mondjuk idén márciusban voltak covid fertőzöttek és már meggyógyultak azok kb. mikor kapják meg a védettségi igazolványukat vagy ezt már csak azok kaphatták meg akik az előtt voltak fertőzöttek, hogy kitalálták ezt az egészet március előtt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Márc. közepén voltam beteg, már megkaptam.
2021. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én meg március elején és még semmi... Amúgy köszi a választ
2021. ápr. 23. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Én márciusban voltam beteg, férjem 2 héttel később lett pozitív, 4 hétig karanténban voltunk. Ő kapott igazolványt a héten, én meg nem kaptam semmit.
2021. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is március elején voltam beteg 16-án minősítettek gyógyultnak. Rá két hétre kaptam meg
2021. ápr. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a nepegeszsegugyis aki hivott a karanten miatt,hogy ha nem kapom meg,akkor a hatarozat amit kuldtek kivaltja.

Hogy most a bevezetett intezkedesekre is eleg e felmutatnom a hatarozatot azt nemtudom.

2021. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát én papírral biztos, hogy nem fogok járni... Nem is értem ezt az országot, minden jött - ment megkapta, azok is akiknek a világon semmi bajuk sem volt most vígan használhatják. Én meg, napokra ágynak voltam döntve... Remélem hogy nem ezzel akarnak rávenni, hogy oltassam be magam a szaros kínai vakcinájukkal, meg a vérrögképző asztrájukkal aminek semmi értelme!
2021. ápr. 24. 09:45
 7/8 anonim ***** válasza:
En emailben kaptam,vagy egy azonositoja a hatarozatnak.eleg azt tudnod.az alapjan latjak,hogy meddig vagy ugymond vedett
2021. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez azért gáz, mert én voltam igazoltan covidos még február végén, de határozatot azért nem kaptam a kerületi tisztifőorvos szerint, mert nem dolgozom egészségügyben és/vagy nem külföldről jöttem haza. A védettségi igazolvány pedig a mai napig nem jött meg. Akkor most mi is van?
2021. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!