Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elképzelhető, hogy március...

Elképzelhető, hogy március közepén koronavírusos voltam, vagy csak sima influenza?

Figyelt kérdés

Erős fejfájással kezdődött, még a 600 mg ibuprophen sem mulasztotta el. Két hét alatt 6 csomag papírzsepit elhasználtam. Iszonyatosan fájtak az izmaim, ízületeim, menni alig bírtam. Napi két rubophent szedtem a lázamra. Rossz közérzet, gyengeség. Néha fölidegesítettem, magam felment a vérnyomásom, kalapált a szívem ezerrel. Néha leizzadtam. Szagokat és ízeket sem éreztem.

Viszont nem köhögtem, meg semmi tüdőgyulladás.

Csak kíváncsi vagyok.



2020. szept. 20. 19:54
 1/9 anonim válasza:
100%

Szerintem simán lehet.

Mi a férjemmel február végén (32 hetes terhes voltam) 3 hétig voltunk betegek kb 1,5 hétig 40 fokos lázunk volt, pont mondtam anyukámnak (ő jött át ápolgatni minket) hogy nem érzem az ízeket, szagokat. Bármit csinált, teát, levest semminek nem volt íze. A férjemnek iszonyatosan fájtak az ízületi.

Én alig kaptam levegőt. Csomószor hívtam a háziorvost h adjon valami gyógyszert mert úgy érzem fulldoklok.

Akkor jöttek haza wuhanbol a férjem kollégái. Nekik nem kellett a karantén... másnap mentek dolgozni. Először a ferjem, aztán én, anyukám nem volt beteg, de a tesóm nem volt nálunk és ő is hetekig rosszul volt ugyan ezekkel. Hiába mondtuk a haziorvosnak h jöttek ismerőseink wuhanbol... nem érdekelte. Ez csak influenza volt szerinte.

(Én minden évben influenzás vagyok és az nem ilyen)

2020. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet.
2020. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

“ Én minden évben influenzás vagyok”

És miért nem oltatod be magad influenza ellen???

2020. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
36%
Mert több a mellékhatása mint a haszna. 1x beadattam és mégis elkaptam... ráadásul terhesen nem adatok be minden vackot :)
2020. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
4, pont terhesen kéne beadatni...nem mellesleg szinte senkinél nem okoz mellékhatást
2020. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az orrfujas az kimondottan nem koronavirus tunet. Igy utolag okoskodva sem tunik annak.
2020. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát egy ismerősünknek az orrfolyás az egyetlen tünete, igazolt pozitív.

De a rokonságban ott az ellenpélda is, 1 hete láasan fekszik, nagyon rosszul van...

Nem tudni már semmit.

2020. szept. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nátha vírus is lehetett, nekem is volt már sokszor erős náthánál, vagy utána amikor egy ideig nem éreztem ízeket és szagokat, pedig akkor még nem volt koronavírus.
2020. szept. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ferjemnek hasonlo sot utana durvabb (laz, mellkasi fajdalom,legszomj) tunetei voltak es ketszer letezsteltek es mi dketszer negativ volt, pedig korhazi apolo biztos volt benne, hogy az akkor ujdonsgnak szamito covidos hasmenos tunettel i ditva ez bizony koronavirus lesz, de nem. Mindez marcius kozepen volt.

Eleg sok rokonom hisz abban ok atestek rajta mar februarban, marciusban. En meg azt gondolom nem, mert ha ez igy lenne eleg sok idosnek es rakosnak a lelegeztetokon kellett volna kikotnie, de nem igy volt.

2020. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!