Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Heredaganat után lehet még...

Heredaganat után lehet még esély egy babára?

Figyelt kérdés

Tizenpáréve heredaganat miatt egy herével rendelkező férfinek az akkor kapott kemoterápia ronthatja az esélyeit?


Gondolom, hogy igen, de ez ok arra, hogy meg se próbálja?


Főleg, hogy kezdetlegesen a másikat is érintette, de aztán jöttek a kezelések és tünetmentes azóta.


2021. ápr. 24. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet spermaszámot nézetni, (az a biztos) , de amúgy valószínűleg nagy esély van rá.


Nem ok arra hogy meg se próbálja!

Ha mára egészséges és nem kap kezelést.

2021. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősnek most született babája. Neki is volt heretumora korábban, de nem tudom hogyan kezelték. Lombikos a baba mindenesetre.
2021. ápr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm, akinek rák miatt kivették egy heréjét, most született gyereke.
2021. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem apukám hererákos volt a születésem előtt. 25 éve volt ez, kapott később kemót, én is itt vagyok és ő is jól van :)
2021. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezze meg kezelöorvosát (gyogyszerészét ne)!
2021. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilván adott esetben szakorvos a biztos, de kíváncsi az ember pozitív tapasztalatokra.
2021. ápr. 25. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!