Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » AstraZeneca vakcinától több...

AstraZeneca vakcinától több Norvég hal meg mint a vírustól - dobták is ezek szerint még is csak AstraZeneca okozta legtöbb embernek halálát? nem vírus

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 26. 19:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%

En azt hittem h a nanochipet mar felvalotta a maszkfereg.


Amikor megjelent a virus:a virus nem letezik.

Megjelent az oltas:joa virus van, azert talaltak ki, hogy beadhassak a vakcinat. (chip, gyikember, szuletesszabalyozas stb stb)

A jo oltottsagu orszagokban jelentoseg visszaszorult a halalozas, fertozes, erre most megjelent hogy fereg van a maszkba, attol halunk meg.


Ez se jott be, most meg a hosszu tavu nellekhatasai az oltasnak.


Semmk nem eleg nektek?

2021. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Eutanazia?


Tudod mit jelent az?

Amugy egy baromi humanos dolog egy gyogyithatatlan betegnek, hogy donthet arrol, hogy meltosaggal hal meg.

2021. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%

11.: Ott visszaszorult de meddig? Hát mocskosak ezek a férgek! A tragédia nem most fog kijönni hanem évek-évek kérdése, öregebb életkornál jóval kevesebb lehet, (nagyon remélem nem következik ez be, mert papám meg az egyik rokonom azok megkapták az oltást, meg basszus az emberiség jelentős részéről van itt szó) szándékosan ilyenre csinálták, viszont van akinek már egyből hatott, túl érzékenyen reagált rá, véleményem szerint.


12.: Maga a szöveg a lényeg, nem az Eutanázia.


Az egész világtörténelemben ez az egyik legkomolyabb terv amit ellenünk vetnek be!

2021. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 scamdemic ***** válasza:
59%

10-es: igen, nano. Már hivatalos oldalonis írják:

[link]

A nanoparticle szóra keress. De itt egy videó magyarul:

https://www.youtube.com/watch?v=Q19B7z7jYeE


Ez pedig a hivatalos betegtájékoztató magyarul:

[link]

„30 mikrogramm COVID-19 mRNS vakcinát tartalmaz (lipid nanorészecskékbe ágyazva) adagonként (0,3 ml).”

2021. ápr. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
55%
Ember, én se fogom magam beoltani de jó nagy hülyeséget raktál ki. A nanorészecske és a nanochip nem ugyanaz. Attól hogy megláttad a nano szót nem kell egyből pánikba esni. Megsúgom neked, hogy te is ugyanúgy nano vagy még alacsonyabb szintű részecskékből állsz. Szerencsére (nagyon nagy valószínűséggel) a technológia még nem tart ott hogy nanochippet ültessenek beléd. Az oltással főleg az a baj, hogy nem tesztelték, és hogy diszkriminálnak miatta. Az ilyen hülyeséggel csak hiteltelenítesz mindenkit aki normális kritikát fogalmazna meg. Lipid nanorészecse most is többtrilliárd van a testedben, hiszen a sejtjeid "termelik".
2021. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
#7 az a durva, hogy én is csak Pfizer utáni halálesetekről és durva mellékhatásokról hallottam. Érdekes, ezekről miért nem cikkeznek? Idegrendszeri problémák(bénulás, rángatózás), több idős ismerős a második adag után pár napon belül meghalt. A többi oltásnál senkinél nem tudok ilyenekről. Az Astra erősebb immunreakciót okoz, de ez annyit jelent, hogy belázasodnak és szevasz. Én is azt kaptam by the way :) Van pár vérrögös eset, de ritka.
2021. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
43%

A vakcinákban nagyon sok összetevő van: 1. Koronavirus génje 2. Antibiotikumok 3. Maláriaszegmensek 4. Aids szegmensek (egy ausztrál híradóban volt, hogy valaki Hiv pozitív lett az oltás után) 5. Kálium klórid (rabok kivégzésére használt szer) 6. Egy molekula ami a placentához való tapadást akadályozza (ezért volt sok vetélés) 7. WO 2020 060606 A1 világszabadalmi szám alatt egy elektromos nanorészecske ami nyomkövetésre használatos.

Ez nem minden. Kis felvilágosításért nézzen be a www.orvosokatisztanlatasert.hu oldalra. De az Álmos Király televízióból is sokat megtud a valóságról.

2021. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
38%

Draga Istenem...

Nagyon szeretheted a bolondokat, mert teremtettel rengeteget.


Fel ml-be ennyi mindent tettek?

Álmos Kiraly Tv?

Van lentebb is, vagy itt megalltal?

2021. ápr. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
45%

#17

Krisztus gyere le xd Az emberi hülyeség határtalan.


Amúgy nem értem sok összeesküvés-elmélet gyártónál, mi ez a nyomkövetéstől való félelem, mert mindenbe ezt képzelitek. Mitől félsz, hogy lekövetik, hányszor mész egy nap wc-re meg le a cba-ba? Szerinted ez érdekli őket? Ha valakinek nincs titkolnivalója, az magasról szarik erre a témára.

2021. ápr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%
A nyomkövetéstől való veszély igenis valós, gondolj csak a facebookra vagy az NSA-ra. Szerencsére még nem tart a technológia a nanochippeknél, de az oltási igazolványos ellenőrző rendszer ugyanúgy felhasználható erre.
2021. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!