Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be kell jelenteni telefonon...

Be kell jelenteni telefonon ha covidos vagyok? Védettségiigazolvánnyal ha pozitív vagyok is kell karantén?

Figyelt kérdés
Régen még be kellett jelenteni tavy szeptemberben valahol telefonon, hogy hivatalosan felvegyenek karanténba. Meg most is kell? Ha covidos vagyok az egész családom karantén alá kerül majd ? Ha Védettségiigazolványom van de csak az első adag oltást kaptam meg és covidos vagyok, akkor is karantenba kell menni?

2021. ápr. 27. 22:40
 1/7 A kérdező kommentje:
tavaly*
2021. ápr. 27. 22:41
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell neked jelentened sehová.

A többi kérdésre a válasz: igen.

2021. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Házi orvost kell értesíteni, ő meg értesíti a legközelebbi pontot ahol tudnak tesztelni, viszont attól hogy megkaptad a vakcinát meg lehetsz beteg, és nem az egész családod kerül karantén alá hanem csak te leszel elkülönítve, ha viszont szét fertőződ a családod értelem szerűen mindenki karanténban lesz.
2021. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A patikai teszt az mennyire hatásos? [link] pl ez
2021. ápr. 27. 22:54
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 pont ettől félek. ha én karanténba kerülök pozitívként oké de a családomban többen is mennének dolgozni, nekik nincs bajuk én pedig el vagyoj különítve. Tünetem nincs sok csak fertőzöttel erintkeztem és kérdéses a dolog, hogy pozitív vagyok-e.
2021. ápr. 27. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, már teszteltek. Háziorvosnak szólj, ő rendel neked tesztet. Ha pozitív lesz, akkor minden veled egy háztartásban élő karanténba kerül.
2021. ápr. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi,végül PCR lett, furcsa mód negatív lettem.
2021. máj. 4. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!