Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Krónikus gyulladás okozhatja...

Fakanál01 kérdése:

Krónikus gyulladás okozhatja ezt? Vagy talán a szívemmel van baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy olyan problémám, hogy nagyon gyengének és fáradtnak érzem magam. Erős koncentrálási nehézségeim vannak és sokszor szinte azt se tudom hol vagyok, annyira ki vagyok. Fülem szokott gyakran zúgni és sípolni is.


De ha fogok egy hátitáskát, felveszem és jól megszoritom magamon, akkor sokat enyhülnek a tünetek és sokkal jobban érzem magam, erősebbnek. Fogalmam sincs miért lehet ez, és tudom hülyén hangzik, de tényleg így van!


Azt tudni kell, hogy az alsó és a felső ínyem is be van gyulladva végig elég rendesen, sötét színe van. Ez miatt még emésztési zavarom is van.


A kérdésem tehát az lenne, hogy miért leszek jobban, ha picit elszoritom ott a vért? Ehhez is a gyulladásnak lehet közé, vagy a szívemmel van valami baj?



2021. ápr. 29. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne várd hogy a gyakoris mindenhez is értő emberek gyogyitsanak meg, fordulj igazi orvoshoz
2021. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 feco8888 ***** válasza:

[link]

Szia Vitamin kell neked ami helyre tesz, krónikus fáradtságot is enyhití, plusz kevésbé leszel beteg...Engem megmentett - itt van ezt vedd meg én is ezt használom napi egy csomag kaja után [link]


5% kedvezményt kapsz ha regisztrálsz a boltba!!!

2021. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!