Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek, főleg...

Mi a véleményetek, főleg akinek gyereke van, vagy 18 évnél fiatalabb, ha kötelező lesz a koronavírus elleni oltás?

Figyelt kérdés
Egyre inkább úgy néz ki az lesz, valami bejelentésre is készül Müller Cecília. Úgy hiszem ezzel kapcsolatos lesz. [link]

2021. ápr. 30. 22:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A felelősség a mienk. Feljebb meg mossák kezeiket,
2021. máj. 3. 21:59
 12/15 Yankovich Aletta válasza:
100%

Sziasztok. Én úgy tudom, hogy nem tehetik kötelezővé. De szerintem ezzel a kivételezéssel ( oltási kártyával mehetnek csak ide - oda ) azt akarja elérni, hogy mindenki oltassa be magát.

Mi ebben az évben is mentünk volna az Állatkertbe, Moziba, Kalandparkba de ez a hülye rendelet miatt nem tudunk. Sebaj, majd megyünk jövőre, vagy amikortól lehet menni. Nagy hülyeség szerintem az egész, hogy különbséget tesznek oltott és oltatlan közt.

2021. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12 es igazad van, nem kell menni. Aztán mikor rájönnek így kevesebb adó jön be nekik elgondolkoznak.
2021. máj. 6. 19:22
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Jhajj előbb fogják azok a mi adónkat megnövelni, minthogy a saját elképzeléseiken változtassanak.
2021. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami, hisz most jóval drágább minden mint egy éve.
2021. máj. 6. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!