Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért szédülök? Már nagyon...

Miért szédülök? Már nagyon kezdek kétségbe esni.

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött, egyszer csak megszédültem, és egész este mozdulni sem tudtam, mert azonnal elkezdtem szédülni, és hányingerem lett. Összefolynak a körvonalak, csak akkor jó, ha fekszem, és nem mozdulok. Nagyon nehéz kaját ettem ebédre, és igaz, hogyha a rántott sajtra gondolok(mert azt ettem) hányingerem lesz, de nem hánytam. (Pedig nagyon szeretem a rántott sajtot)

Azt hittem elmúlik reggelre, de nem, minden ugyanolyan.

Nem mozgok sokat, és kevés vizet iszom (kérlek ne savazzatok, tudom többet kellene)

Talán ez lehet a baj? Vagy a gyomromat rontottam el?

16 éves vagyok


2021. máj. 3. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi nem tudjuk mitől lehet.

Lehet az agyaddal is bármi.

Inkább a háziorvost kéne felhívni vagy a mentőket hogy kivizsgáljanak, mert ha nem tudsz mozdulni se, mert egyből szédülsz az nem játék.

2021. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már egy kicsit jobban vagyok. Még mindig szédülök, de egy picikét jobb, csak egy picit.

A vérnyomásom jó, nem tudom mi lehet a baj...nem kívánom az ételt

2021. máj. 3. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Hívd fel a 112-őt. Ott kérd a mentőket nekik mond el mi a gond és adnak tanácsot. Ha úgy ítélik meg ki is mennek.

Nálam is volt hogy rosszullét miatt telefonáltam de nem kellett kijönniük csak telefonban elmondták mit tegyek.

2021. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!