Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az Astra Zeneca vakcina...

Az Astra Zeneca vakcina veszélyesebb mint a többi vakcina?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Volt pár vérrögképződéses eset. 196 ezer beoltottból egy, illetve egymillió beoltottra jutott egy haláleset, ez lett felfújva.

Mind olyan, akik immuntrombocitopéniában szenvedtek. Tehát nem a hagyományos trombózis.

2021. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem. A Pfizerről és Modernáról is vannak hasonló hírek (csak valamiért sokkal kevésbé terjedt el a köztudatban), a keletiekről pedig semmi, ami kb bármit jelenthet. Én megkaptam, túléltem, és a szomszédom unokatestvérének a munkatársa se halt bele, mint a neten mindenkinek.
2021. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
76%
Nem. Egészséges ember számára nem veszélyesebb mint a többi. ITP esetén ahogy az első válaszoló írta vagy Leiden mutáció esetén kockázatosabb csak de ez jó pár gyógyszerre jellemző.
2021. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
KÖTELEZŐ OLVASMÁNY: [link]
2021. máj. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ismerősöm Astrát kapott, másnapra durva hányás és mentő
2021. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ez bármelyiknél kijöhetett volna, illetve nem is biztos hogy kijön vmi
2021. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nézd, nekem ma mesélte egy vendég, hogy 5 ismerőse halt meg az astra után. Még a nevüket is felsorolta. Hazudott volna? Nem hiszem, de ettől még nem vagyok oltásellenes (már megkaptam mindkét sputnyikot) viszont szerintem nem véletlen hogy ennyi országban leállították. Szerintem valamit nagyon eltitkolnak az astrával kapcsolatban.
2021. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös ha nem mélytorkozik nem fog hányni..
2021. máj. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7 nem mindegy, hogy az astra UTÁN vagy TÓL. Nekem is halt meg már ismerősöm oltas UTÁN. Azért ne keverjük a dolgokat. Egyedül a ritka verrogkepzodes ami az oltas MIATT lehet, de az sem csak az astra miatt. Aki tud angolul, megtalálja a pfizerre és modernara vonatkozó ugyanazon infokat is. Na most en nem hiszem, hogy a vendéged 5 ismerőse is egymillióból pont az 1 lett volna. Annyi astrat be sem adtak az egész országban.
2021. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor hazudott és a nevek amiket felsorolt kitalációk. melyik a valószínűbb? hogy hazudott vagy hogy nem csak kitaláció? És nem oltásellenes a pasas aki mesélte, mert ő is kapott oltást.
2021. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!