Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lehet a...

Szerintetek melyik lehet a legkevésbé veszélyes vakcina?

Figyelt kérdés

Leírom a saját neézeteimet talán hülyének fognak páran nézni de nem baj. Nekem ez a véleményem. Nos ugye ott van a kínai vakcina amit mindenki lenéz. Azért mert jajj kínai és az biztos rossz meg veszélyes. Na igen viszont elvileg ez az az egyetlen vakcina ami tényleg csak leőlt vírust tartalmaz és nincs benne DNS módosító az összes más vakcinába viszont van. Tehát az elvileg nem mrns alapú. A mindenki által imádott Pfizer és Moderna. Pedig a legroszabb mivel azok elvileg Bill Gates találmányai.

Esetleg még a Japánok, Izraeilek is csinálhatnának vakcinát. Mert ezek megbízható gyógyszereket gyártanak. Pl Japánban már nem használják a kemot rák ellen. Itt már a sikati gomba az ellenszere.



2021. márc. 1. 19:55
A kérdező szavazást indított:
Sinopharm (Kínai)
Szputnik
Moderna
Pfizer
Johnson & Johnson
Török
AstraZenaca
CureVac
Novavax
Majd talán jön valami jobb újdonság
41 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom... annyi mindent hallani róluk, hogy én már nem fogok válogatni: amelyik jut, azt kérem, aztán hadd mehessek végre dolgozni meg a dolgomra


Nem érdekel az egész, imádkozom hogy bármelyiket is adják be, ne legyen bajom tőle, aztán felejtsük el

2021. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha a kínai nem mrns tartalmú, akkor azt kérném, ha lenne választásom. De őzintén szólva én csak azt venném be, amit én állítok elő ;)
2021. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
39%
Az egészséges embereket nem szabad be oltani. " Az egyenlő a halállal" Felelősség azé aki be adatja magának. Ez nem elgondolkodtató? Ha fáj a fogam akkor megyek fogorvoshoz, aki orvosolja a fájdalmam megszűnését.Az egészséges ember soha nem megy orvoshoz, azzal, hogy doktor úr, előzzük meg a távoli betegségeimet. Valami azt sugallja, hogy a világon túlnépesedés van, ezt valahogyan csökkenteni kell,erre kitalálták a világ politikusai, azt , hogy gőzerővel az emberekben bele kell beszélni a vírust, na meg a vakcinát, ( Ki tudja az mit tartalmaz, vagy négy öt év elteltével milyen mellékhatások fognak történni, a gyors és nagyon számos elhalálozást is okozhat). De a felelős az aki be oltatta magát.Én azt mondom egészséges ember ne adassa be magának egyik vakcinát se.
2021. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez...:

[link]

2021. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Milyen dns módosító? Az mrns az nem dns módosító. Az annak a dns-nek a része amelyik a beépülést hordozza. Ezt ugye kinyerik valami szuper hightech cuccal a vírus lipidburokjából, beadják és azt feltakarítja a szervezeted. Így amikor élesben találkozik a vírus fehérjéjével már tudni fogja, hogy azt ne olvassa be.

Jah már is önjelölt vírusszakértő lettem, tudom..... Szerencsére a dns módosító meg chip beültető szakértők hitelesebbek.

2021. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

A baj az, hogy úgy alkottok véleményt, hogy az alapvető fogalmakkal nem vagytok tisztában. Ahelyett, hogy olyan emberek véleményét kérdeznétek, akik ezt tanulták és ezzel foglalkoznak.

"Az összes többi vakcinában DNS módosító van". Egyikben sincs DNS módosító. A Pfizer és a Moderna mRNS alapú oltások. Semmi közük nincs a DNS-hez. az mRNS egy fehérje szerkezeti információit hordozza. Megtalálja a sejtekben a riboszómát, ami a fehérje kódolás helye (és nem a sejtmagban van, ahol a DNS-ed, hanem a sejtmagon kívül), és az mRNS alapján a sejted elkezdi kódolni a fehérjét (itt nevezetesen a vírus egy tüskefehérjéjét), ami kikerülve a sejtből kiváltja az immunválaszt.

Nincs génmódosító hatása, nem csinál semmit a DNS-sel.


A kínaiban az elölt vírus van, károsított génszerkezettel. Az idős, immungyenge betegeknek talán a legjobb választás.


A Szputnyik és az Astraseneca lényege, hogy a vírus tüskefehérjéjét egy módosított vírusba ültetve jutattják be. Talán ezt a legbonyolultabb megérteni, de itt laikusok számára is érhetően le van írva:

[link]


Jelenleg ezek vannak nálunk forgalomban. Én orvosként elsők között kaptam, akkor még csak Pfizer volt. Ha most kerülnék sorra, bármelyiket be merném magamnak adatni.

"Japánban már nem használják a kemot rák ellen. Itt már a sikati gomba az ellenszere." Erre meg nem is reagálok.

2021. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

Sokan istenítik a kínait, mert elhiszik a fidesznek. Pedig nem veszitek észre, hogy csak rátok akarják sózni a feleslegesen megrendelt kínai vakcinát? Én egyébként a kínain kívül bármelyiket beadatnám, regisztráltam is az oltásra. Ez szerény véleményem, nem kell egyet érteni.

Kínában túl sok a titkolózás és a mutyi.

2021. márc. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
67%
Ukrajnában meg Indiai vakcinát osztogatnak!
2021. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kínai mivel full kőkori módszerrel gyártják úgyhogy nem hinném hogy ha hozzáértők akkor el tudják nagyon cseszni. Ellenben minél újabb annál nagyobb az esély hogy belefutsz vmi hibába hiszen minél kevesebbszer csináltál valamit annál nagyobb a lehetősége hogy hibázol.


De nekem egyik sem kell, nincs semmi szükségem rájuk, nagyszüleim akiknek viszont elég fontos ők kínait választottak pont ugyanezzel a gondolatmenettel indokolva.

2021. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó. Abba nem gondoltál bele, hogy talán a "kőkori" kínai módszer a legmegbízhatóbb? Hiszen rég bevált dolgokkal állítják elő a vakcinát.

Ellenben ezek a nyugati hypeolt vakcinák, eléggé unszimpatikusak számomra.


Bár lényegtelen, úgysem adatom be magamnak egyiket sem.

2021. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!