Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyennel találkoztatok már?...

Ilyennel találkoztatok már? Elmúlt magától vagy használtatok valamilyen krémet esetleg?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete (de nem minden nap) szúrást, csípést érzek a nemiszervemnél. Ha pisilek nem fáj, nem is megyek többet a mosdóba, mint ezelőtt.. Nem piros, nem ég, csak néha ezt a szúrást érzem és 1-2 percen belül el is múlik. Lány vagyok, nemi életet is hónapokkal ezelőtt éltem, gyógyszereket sem szedek csak vitaminokat, úgyhogy nem tudom, hogy mi okozhatja ezt.
2021. máj. 5. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet volt veseköved, vagy homok. Ha gyakran előfordul, vizsgáltasd ki magad.
2021. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudok rola, hogy volt ilyenem valaha, meg eleg fiatal vagyok.

Azert lep meg, mert kivul semmilyen elvaltozas nincsen, nem erzek fajdalmat napkozben, csak neha jon egy egy csipes es el is mulik

2021. máj. 6. 00:06
 3/3 anonim ***** válasza:
A vesekő vagy homok nem életkor függő.. Vittem már olyan fiatalt lányt, akinek szintén veseköve volt, akkor volt 16 éves.
2021. máj. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!