Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » LÁnyok, nők, akik használtak...

LÁnyok, nők, akik használtak már társkereső oldalt! Mi volt a legjobb férfi bemutatkozó szöveg, amivel találkoztatok?

Figyelt kérdés

A legjobbat persze úgy értem, hogy kedvetek támadt megismerni az illetőt, nem úgy pl. hogy hű de vicces ez a fickó.

Írhattok többet is. Köszönöm!



2013. jún. 13. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Kedves kérdező.Ha jól gondolom férfi vagy.Kerüld a társkeresőt és a valóéletben ismerkedj és sok csalódástól kíméled meg magad.Általában bejövök a nőknek és nem vagy egy rondaság és a stílusommal sincs baj.Én is bevoltam regisztrálva de részemről akkor a kapufa volt hogy az csak na.A nők 80%-a azért van fent hogy megkapja a napi 20-30 bókoló levelet és hogy növeljék az egójukat.Komolyan mondom felesleges időpocsékolás,ismerkedj élőben,nekem jóval nagyobb sikereim voltak,kevés embernek jön össze a netes társkeresés még ha jól nézel k akkor is nehéz dolgod lesz.Flejtsd el.Ezt jó indúlatból mondom és sok időt és felesleges köröket spórolsz meg és persze időt.Ismerkedj élőben!
2013. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Előző jól mondja! A netes társkereső gáz, annyi a jobb hogy kényelmesebb. De van hogy sok időt, jobb esetben napokat, rosszban heteket, pazarolsz levelezéskor egy olyan nőbe akivel a valóságban semmi vonzódást nem találsz. Élőben meglátod, tetszik, mosolyogsz, meglát, mosolyog, odamész, elindult a dolog 5 másodperc alatt.
2013. jún. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat, de a kérdésem nem erre vonatkozott.
2013. jún. 13. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A válasz erre is vonatkozik,mert ott a csajok többsége pont lesz@rja hogy milyen köcsög dumát írsz oda..ha nemis sz@rja le,a randiig úgy sem jutsz el,mert vagy az ország másik végében van vagy lakik,vagy pedig csak azért van fennt hogy megkapja a napi bókot,20-30 levél formájában.Vagy ha esetlewg találkozól is vele,akkor vagy neked nem jön be élőben,vagy te nem ő neki.Rengeteg buktató van ebbe az ismerkedési formában,amíg te ott probálsz meg csajt vagy nőt találni,én élőben addig 10-et megdugok,de hogy tovább menjek,amíg te levelezkedsz,addig én gyereket is csinálok neki.Nem bántásól mondom,csak csalódástól és idő pocsékolástól akarlak megkímélni.De én szóltam neked előre.Azért sok sikert de túl sok időt nem fordítanék rá...
2013. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Ennyi negatív válasz után jöjjön valami vidámabb!;)

Én egy társkereső oldalon ismerkedtem meg a barátommal.:)

A legjobb,ha valami sima,rövid szöveget írsz,ami igaz rád+még odabiggyeszted h szeretnéd megismerni,van-e kedve hozzá..nem kell litániákat írni:)

Add önmagad!

2014. jún. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!