Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 26 éves srác vagyok. 2 hónapja...

26 éves srác vagyok. 2 hónapja kezdődött el valami nálam az orvosok szerint pánik betegség. Nehéz légzés,gyomor fájdalom, lassú szívverés estére, gyengeség érzés,(45-50es pulzusok). Érdes levegő érzés. Valaki hasonló? Nekem nincsenek rohamjaim.

Figyelt kérdés

#pánikbetegség #lassú szívverés #Állandó rosszullét
2021. máj. 7. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem panikroham.
2021. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Hello !nagyon összetett amit leírsz.Az hogy pánik betegség ???nem vagyok orvos,de talán mindent külön kellene megvizsgáltatni,egy teljes kivizsgálás !Csináltass egy tesztet covid-ra.Tüdőröntgen !Vérvétel !hasi ultrahang !szívultrahang !ezt kérd a háziorvosodtól !Alternatív módszereim is vannak,de az orvost nem szabad kikerülni !Üdv.
2021. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az alvásod rendben van? Indokolatlan fáradtságérzet, hangulatingadozás, v. más, látszólag nem az eddig írtakkal kapcsolatos tünet nincs?
2021. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Stressz, idegeskedés, kimerültség, kevés alvások is okozhatnak fáradékonyságot, gyomorfájdalmat. Nem történt valami komolyabb dolog mostanában az életedben, ami jobban megviselt volna?
2021. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A pánik pont, hogy magas pulzust csinál. Szerintem más lesz a baj.
2021. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Történt rengeteg nyugalmi EKG, szív ultrahang, hasi ultrahang terhelèses EKG, mellkas ct, Nagy labor egy hónapja kb. Egyedül Mitralis Prolapsusom van. De az elvileg nem okoz gondot. Igen nincsenek rohamjaim még is pánik Betegkènt vagyok kezelve.Ezzel Èn se értek egyet. Nem is szedem a felírt gyógyszereket. Antidepresszánst kaptam illetve, frontin. A frontint néha be veszem. Egyébként alvászavar Jaime is vannak alig alszok 1-2 óra nál többet. 1 éve halt meg édesapám a háziorvosom szerint ez csattant rajtam ki. De Èn nem gondolnám. 8 Ève gyári melós vagyok 4műszakba . Nem bírom elképzelni hogy valaki egyik napról a másikra így tönkre menjen. Már a munkámat sem tudom ellátni annyira gyengének érzem magam. Mintha ki lenne merülve a szívem. Nyilván van depresszióm is de ezek a testi tünetek miatt alakult ki. Egyszerűek nem bírom elhinni hogy a pánik betegség okozza. Ismerek pánik betegeket nekik rohamjaik vannak est nem állandó rosszullét. Valaki esetleg volt hasonló helyzetbe?
2021. máj. 7. 12:34
 7/16 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibák miatt.
2021. máj. 7. 12:38
 8/16 A kérdező kommentje:
Ma reggel is gyengeség èrzettel Èbredtem alacsony volt a pulzusom. Bevettem egy frontint 0,25 a, pulzusom azóta 100-90 közé esik. Most jobban érzem magam de vannak pár másodpercre mellkasi szúrások, meg mintha belülről izomlázam lenne. Ami a legrosszabb hogy estére lelassul a szivverèsem és olyankor nehezebb venni a, levegőt szúr a mellkasom a hasam. Nyilván estére mindenkinek lelassul de nálam 45-50 körüli. Illetve sokszor szívdobogás érzetem van. Utóbbi 2 hónapja látott 5 kardiológus ha lenne valami a szivemmel akkor valóban ki kellett volna derülnie a fent leírt vizsgálatok alapján vagy nem?
2021. máj. 7. 12:49
 9/16 anonim ***** válasza:

Gyomortükrözésed volt?


Esetleg pajzsmirigy uh-t csináltass.


Én is egyik pillanatról a másikra lettem rosszul, kb. poszt covid, csak nem volt covid akkoriban még.


Nálam egy elég komplex autoimmun folyamat indult be egy sima influenza vírus hatására. Egyelőre nem látszik a laborleleteimen, de a pajzsmirigy uh már mutatott hasimotót, laktóz és tejfehérje intoleranciám van és folyton náthás vagyok.


Mielőtt elkezdtem diétázni, zsibbadt a bal karom, folyton fáradt voltam, szúrt a tüdőm, és nem voltam kivizsgáltatni, de valami szívritmuszavarom is volt, nem tudtam aludni esténként, volt, hogy egész este, de volt, hogy csak hat órát. (most is ez van, ha olyat eszem). Nálam is mindenki azt mondta, hogy túl sokat stresszelek.


Úgyhogy próbálj meg egy gasztroentorológust is, ha már ennyi orvosnál voltál ;)

2021. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Senior Séf ***** válasza:

Ha megengeded, itt válaszolok a privát helyett, hátha másnak is hasznára válik. Azért kérdeztem a többi tünetet, mert ezek tipikus jelei az áteresztő bél szindróma nyomán kialakult autoimmun folyamatnak. És sajnos itt nem fog megállni a történet. Ma már ismert, hogy akinek egy autoimmun betegsége van, bízvást számíthat továbbiakra is.

Röviden és konyhanyelven:

Egyes tápláléknak látszó tárgy fogyasztásakor olyan enzimek szabadulnak fel, amik a vékonybél faláról leradírozzák a nyálkabevonatot, és apró lyukak keletkeznek, amelyeken keresztül emésztetlen fehérjemolekulák kerülnek a véráramba. Amíg rendben van a bélflóra, ez nem okoz különösebb gebaszt, (azonnal befoltozza a bél falát), de manapság nem az a jellemző, hogy rendben lenne. Az immunrendszer a testidegen fehérjékre van kihegyezve, tehát ha ilyet észlel, azonnal támadásba lendül. Eddig nincs s baj, hisz ez a dolga. Csakhogy a mai nyugati típusú táplálkozás következtében sokaknál egyfolytában nyitva marad a bélfal, folyamatosan szivárognak a véráramba az oda nem való anyagok, folyamatosan csúcsra van járatva, a végletekig ki van fárasztva az immunrendszer. Ráadásul ezek a fehérjemolekulák egyes szerveken megtapadnak. A glutén (zoulin) pl a mellékveséken, a kazein a pajzsmirigyen, stb. A molekuláris mimikri miatt pedig a hullafáradt immunrendszer, miután már nem tudja, ki a barát, és ki az ellenség, ezeket a szerveket is megtámadja.

Úgy. Most nyissál egy dokumentumot a gépeden, mentsd el, amit itt leírtam, aztán kb 12 év múlva (a British Medical Journal szerint min ennyi kell, hogy mindez bekerüljön az orvosi protokollba), amikor a dokid mesélni kezd róla, akkor majd vedd elő, ha most nem hiszed el.

2021. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!