Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen volt életed legdurvább...

Milyen volt életed legdurvább megfázása?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Rossz. Meg voltam fázva. XD
2021. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Inkább a szövődményei rosszak. Hörghurut, tüdőgyulladás például. A legrosszabb az volt, amikor egyszer kórházba kellett mennem, mert annyira nem kaptam levegőt. Ott kaptam oxigénmaszkot.
2021. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudok kiemelni egyet sem, nem foglalkoztam soha azzal, ha kicsit megfáztam. De mondjuk legyen az, amikor telefonos ügyfélszolgálaton dolgoztam. Tele volt az orrom, az arcüregem, mindenem fájt, papírzsepi halmok az asztalon, és egy ideig minden nagyon jól ment, vidáman fogadtam a hívásokat, kicsit ugyan rocksztáros tónussal a hangomban, de még épp szexi volt, aztán az egyiknél hiába szóltam bele a telefonba, hang már nem jött ki a számon :D Abszolút semmi. Szerencsére nem csak ez volt a dolgom, hanem áruösszekészítés is, szóval bent tudtam maradni. Kicsit azért megijedtem, hogy esetleg örökre elment a hangom, vagy hogy majd éppen aznap segítséget kell kérnem, és nem fog menni. Megjegyeztem magamban, hogy túl sokat dolgoztam, a testem pedig így kényszerített pihenésre. Egy hét forró tea és nyakbebugyolálás után már nem volt semmi bajom.
2021. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3.as akkor utána már nem mentél be dolgozni? Mennyi idős vagy? Hol fázhattál meg? Amikor én ügyfélszolgálatoztam így, mindenki megkérdezte, hogy maga ilyen náthásan dolgozik?
2021. máj. 11. 15:42
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
De, végig dolgoztam. Családi vállalkozás volt, ahol én voltam az egyetlen külsős. Sosem éreztem, hogy megengedhetném magamnak a betegséget, "enyhe" teljesítménykényszerrel élek. A főnök 19 fokra hűtötte le az irodát légkondival nyáron, mondván, hogy az ott lévő termékek miatt szükséges, és ha fázunk, mozogjunk. 22 körül voltam akkor.
2021. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az jó akkor attól fázhattál meg. Aztán a napon is fújod az orrod egész nap mert úgy meg vagy fázva, ismerős az érzés.
2021. máj. 11. 15:58
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
December eleje. Erős, csípős szél. Összevesztem a családommal. Dühömben egy szál pólóban és vékony gatyában feltakarítottam a mini erkélyünket. A következő év áprilisára verekedtem ki a megfázásból, valószínűleg komoly lehetett, mert a hátam is fájt, az pedig utoljára akkor fájt így, amikor gyerekkoromban tüdőgyulladást kaptam.
2021. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
influenza két hétig 38°c-os lázzal, utána szövődményként arcüreggyulladás. arcüregből szép sárga, fanta színű váladék ürült egy hétig.
2021. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
Hát, egyszer volt egy olyan, ami 3 napig tartott.
2021. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
16 évesen megfájdult a torkom... Annyira nem érdekelt, de pár nap után annyira fájt hogy semmit nem bírtam lenyelni. 4 napig bem ettem egy falatot sem, inni is inkább csak cseppekben a teát. Napi max 1 decit ha leerőltettem. Után abelázasodtam. 40°c. Anyám vitt az ügyeletre. Addigra már akkorák voltak a nyirokcsomók a nyakamban hogy nem tudtam a fejem forgatni, az ügyeletes orvos csak annyit mondott hogy azonnal kórház, mert már fekélyes és zöld a torkom + kivoltam száradva... Akkor úgy éreztem nem érem meg a reggelt. 😖 Hálistennek akkor egyszer volt ilyen és ennyi.
2021. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!