Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kihúzhatom szemöldökcsipesszel...

Kihúzhatom szemöldökcsipesszel az anyajegyemből a szőrszálat?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon picike anyajegyem az állam alatt alul, viszont most vettem észre hogy egy hosszú szőrszál lóg belőle kihúzhatom? Nem ilyen nagy puklis anyajegy csak kicsi de olyan gaz az az egy kis szakáll szőr az államon. Mint egy boszorkány :D 18/L

2021. máj. 11. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Vágd el inkább ollóval, úgy, hogy nem vágsz bele az anyajegybe! Jobb a békesség!
2021. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én leszedettem egy anyajegyet, amin mindig nőtt ilyen szőrszál, gond nélkül mindig kiszedtem csipesszel. Nem is gondoltam, hogy ez baj lehet. De lehet biztonságosabb, ha csak levágod.
2021. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen van az államon, eddig én sem mertem meg ki húzni csipesszel de majd kiprobalom.
2021. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!