Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kitéptem szemöldökcsipesszel...

Kitéptem szemöldökcsipesszel az orrszőröm és most begyulladt az orrszárny. Elvileg életveszélyes is lehet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyomásra fáj és feszülő érzés folyamatos csak a bal oldalon van. Most láttam neten hogy tilos tépkedni..már tudom hogy nem szabad. Meg nyomkodni sem mert olyan erek mennek ott amik az agyba vezetnek és megfertőzheti.

Hogyan lehet javítani a gyulladáson? Már nem nyomkodom meg tépkedem.


2016. aug. 12. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem menj el a bőrgyógyászhoz - most. Szőrtüsző gyulladás lehet, kezelni kell. De azért nincs itt a világvége.
2016. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. Igazából az lenne a kérdésem hogy muszáj e elmennem(különben game over) vagy ha többet nem piszkálom akkor meggyógyul?
2016. aug. 12. 10:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van valami gyulladáscsökkentő kenőcsöd? Olyasmi, amit mondjuk fogínygyulladásra ajánlanak pl. Mundisal gél. Esetleg megpróbálhatod, hogy ilyesmi segít-e a gyulladáson, de sokat ne halogasd az orvost, ha nem javul, mert csak magadnak ártasz.
2016. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ecseteld be teafaolajjal. A hatás biztos,jobbat nem tudok.
2016. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs itthon olyan.
2016. aug. 12. 11:08
 6/13 szamo77db ***** válasza:
Szerintem fül-orr-gége szakrendelés a helyes irány. Mondj el mindent őszintén, ők biztos, hogy segítenek.
2016. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha nem lesz rosszabb akkor minek, mit tud vele csinálni?

Reggel (amikor még nem tudtam hogy nem szabad piszkálni) átszúrtam két helyen tűvel az egész orrom. Gondoltam ha van benne valami akkor úgy kijön majd, de azon kívül hogy vérzett nem volt semmi. Mostmár tudom hogy hülyeség volt. Most hagyom gyógyulni majd holnap írok mi lett.

2016. aug. 12. 14:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Addig is legalább jódozd be párszor, míg el nem mész orvoshoz!
2016. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na az van! Be is jódoztam.
2016. aug. 12. 16:52
 10/13 A kérdező kommentje:
Már elmúlt remélem.
2016. aug. 15. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!