Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 évesen beadassam a Phizer...

16 évesen beadassam a Phizer védőoltást?

Figyelt kérdés
Nagy a dilemma nálam, sokan mondják, hogy fogalmunk sincs milyen hatása lesz 1-3 év múlva, gondolom nem akarnak kinyírni vele. Voltam covidos, de hivatalosan nem vagyok regisztralva, tehat kartyam nincs. (csak ket családtagom volt tesztelve, nekik van). Viszont kéne nekem is egy ha majd szeretnék menni külföldre, de nem tudom milyen lehetőségek lesznek majd nyáron az oltásra és nem tudom hogy melyik lenne a biztos lépés. Szüleim megkaptak különben, ők tanárok.

2021. máj. 12. 19:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%
Én biztosan beoltatnám magam.
2021. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
28%

Ha "Phizer" néven van, akkor az valami koppintás lehet, mint a "daiads", "aclidas" vagy hasonló Adidas koppintások a kínai boltban 😂



Phuck me...

2021. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, gondold meg, mert a Pfizer, ritka esetben ugyan, de szívizomgyulladást okoz, szóval ezzel a kockázattal számolj. Izraelben már hivatalosan elismerik, hogy fiatal férfiaknál ezt okozza (nem nagy számban, de aki beleesik, azt nem vigasztalja), és az Usában ugyanezt tapasztalták tinédzser fiúknál.
2021. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!