Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beadassam magamnak az influenz...

Beadassam magamnak az influenza elleni védőoltást, vagy ne?

Figyelt kérdés

Az influenza tudom, hogy milyen kellemetlen tünetekkel jár, és szívem szerint ezért beadatnám magamnak a védőoltást, de valahogy félek a következményektől. Kitudja hogy reagál a védőoltásra majd a szervezetem, olyan véleményeket is olvastam emberektől, hogy sose adatnák be maguknak meg ilyesmi.

18/F


2013. dec. 26. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Több orvossal és gyógyszerésszel beszéltem már erről. Kamu és üzlet az egész. Eleve az oltóanyagot az előző évi influenzavírusból tenyésztik ki. Az influenzavírus az egyik leggyorsabban mutálódó vírus. Szóval mire megkapod az oltást, már rég nem az a vírus támad, ami ellen védve vagy.
2013. dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne! Eszedbe se jusson.


A szervezeted és az immunrendszered azért van, hogy megvédjen és legyőzze a betegséget. Teljesen fölösleges gyengíteni, és csak azért beadtani valami ..t magadnak, hogy azt hidd, majd az megvéd.


Számtalan embertől tudom, hogy soha életükben nem voltak influenzásak, amikor beadatták a vakcinát ELLENE, akkor azonnal vagy nagyon hamar megbetegtek influenzában. PLáne nem szabad influenza-időszakban beadatni a védőoltást, mert az először meggyengít. Gondolj csak bele: meggyengülsz, és közben tombol a betegség...100%, hogy elkapod.


Ez csak a gyógyszergyárak fogása és a média hisztije.


Itt, az okos németeknél antibiotikumot sem igen adnak, csak amikor már nagyon muszáj, mert rengeteg betegség kórokozója lett rezisztens (többet között egy agresszív TBC-fajtáé is!), csak azért, mert agyonvédték és agyonpátyolgatták az emberi immunrendszert.


Ha pedig influenza vagy bármely más súlyos betegség miatt miatt kirúgnak a melóhelyról, akkor azonnal tegyél feljelentsét, és indíts munkaügyi pert! Ha kell, menj el Brüsszelig is!

2013. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én biztos nem adatnám be! Pénzről szól az egész, nem azért, hogy megvédjenek!
2013. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Manapság miért nem látom ezeket az egyöntetű véleményeket itt az egészség kategóriában? Most se szól másról a vakcinázás, mint az üzletről.
2021. ápr. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!