Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kaptam védettségi igazolványt?

Kaptam védettségi igazolványt?

Figyelt kérdés
A kártyán az áll, hogy már kaptam oltást és ezt nem is értem!felhívtam a tudakozót és ott is azt mondták ha a qr-kod linkjét az áll, hogy aktív az oltás akkor megkaptam és nem kaphatok új adagot csak ha fizetek!Nagyon nem érdekel, de ez így mi?
2021. máj. 14. 04:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első oltásnál adtak időpontot a következőre?
2021. máj. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy valóban kaptál-e oltást vagy nem.

Ha nem kaptál oltást, akkor utána kell menni, hogy hol és ki rögzítette tévesen a dolgot. Ott tudják javítani.

2021. máj. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem a címben szereplő kérdést, akkor te most azt kérdezed tőlünk, hogy kaptál-e védettségi igazolványt. Már bocs, de én azt honnan tudjam, hogy te kaptál-e?
2021. máj. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 leírást is olvasd, köszi!Trollkodni én is tudok és azért a leírás nem a lapalján van! :D
2021. máj. 14. 12:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Budapesten más vette fel az oltásomat!Háziorvosom megnézte és majd jövőhéten lesz a folytatás, mert be lett jelentve, de nem tudom, hogy ilyenkor mi is fog történni.Mert a kártya még mindig aktív és háziorvosom se mondta, hogy nem használhatnám!
2021. máj. 14. 12:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván adminisztratív tévedés történt, van ilyen. Jelezted az orvosnak, javítani fogják.

Nem vagy jogosult a kártyára, nem használhatod, ez teljesen egyértelmű!

2021. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!