Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet gyorsak kikúrálni...

Hogyan lehet gyorsak kikúrálni a torokfájást?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fáj a torkom és nem akarom hogy ebből megfázás legyen. Hogy lehet egy nap alatt elmulasztani?
2021. máj. 14. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok tea, lehetőleg gyógyhatású
2021. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, gyógytea, citromos tea sok mézzel. Meg van egy nagyon jó gyógyszer, a neve Phytolacca Americana, homeopátiás gyógyszer ( [link] naponta többször lehet szopogatni. Nekem bevált. 1 héten belul elmult a torokfájásom. Jobbulást!
2021. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs 1 hetem hogy elmúljon. Holnapra el kéne múljon legkésőbb hétfőre
2021. máj. 14. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:

#2: Egy hét alatt homeopátia nélkül is. :D


Nekem a Septofort szopogatós tabletta vált be, nagyon jól fertőtleníti is a torkot.

Sok tea, de én nem tennék bele mézet és citromot, én külön szoktam a mézet választani. Ugyanis a tea melegen jó, főleg a gyógyteák. És meleg teában mind a C vitamin, mind a méz hasznos anyagai elbomlanak.

Szóval gyógytea (nekem torokra a kamilla és a bodza vált be) melegen. Mellé pedig méz kanalazgatva. Dióbéllel keverve az immunrendszert is erősíti. A citrom szerintem túlmisztifikált. Persze ha szereted, csinálhatsz belőle limonádét.

Én inkább megveszem a Jutavit-es C vitamint, van benne D vitamin és cink is, betegség alatt nyugodtan mehet az 1000 grammosból 3 is naponta, illetve ha süt a nap, 20 perc a napon (nem délben), fedetlen végtagokkal, és máris megvan a szükséges plusz D vitamin bevitel.

Emellett még nagyon tuti az igazi, házi tyúkhúsleves!

2021. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 mindenkinek más, nem mondtam hogy mindenkinek jó,csak hogy nekem bevált :)
2021. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok sok gyógytea, pl apró bolytórián
2021. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mebucain!
2021. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egy magnum jégkrémet szoktam enni. Másnapra semmi bajom.


Sokszor idiótának is néznek mikor mondom, hogy torokfájásra...

2021. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy idióta, mert a gyulladásra a hűtés a jó!

En is szoktam alkalmazni, nincs mandulám és könnyen begyullad a torkom, sokszor a hideg madártej segitett.

Mandulaműtét után is azt kaptam!

febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!