Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 évesen még regisztrálhatok...

16 évesen még regisztrálhatok oltásra?

Figyelt kérdés
Nekem a Szputnyik lenne a legjobb, de csak Pfizerrel oltanak. Azért akarok regisztrálni, mert az osztályból mindenki regisztrált, és ha nem vagyok beoltva, a "demokratikus kormány " hátrányba részesít. Magyarország 2021... Szégyen.

2021. máj. 15. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Tarts ki az elhatározásod mellett. Nem tarthat sokáig a negatív diszkrimináció!
2021. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Az senkit nem erdekel, hogy szerinted neked mi lenne a legjobb, mert jelenleg csak pfizerrel oltanak titeket.

Vagy nem oltatod most be magad, bezarkozol, varsz.

Nem kotelezo tulajdonkeppen, viszont varnam akkor a megoldasokat, hogy szerinted hogyan is lehetne megfekezni egy komoly vilagjarvanyt, ha nem igy.

Mert igy. :)

2021. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

#2


A kedvencem amikor panaszkodnak, hogy nem oltanak be elég embert (amúgy de), viszont magukat nem oltatják be :DDD

2021. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as idezz mar, hol írtam ilyet.
2021. máj. 15. 12:13
 5/6 A kérdező kommentje:

2-es, nem vagyok oltás ellenes. Magam sorsáról írtam, hogy ÉN még várnék egy kicsit vele. Vakcinaigazolványról meg annyit, hogy ez hátrányos megkülönböztetés, és az egyesnek igaza van, de ahogy láthatjuk, a magyarokkal bármit meglehet tenni.

Akik bevannak oltva azok védettek, aki nincs az nem. Mondhatjuk úgy is hogy az emberek saját magukról való felelősségtudatát is elveszik.

Igazából jobban belegondolva mindegy, úgyhogy jelentkezek oltásra. Nem tudom, hogy tudok-e.. Ugyanis a kormány oldalon olvastam ilyet hogy múlthét péntekig lehetett jelentkezni, és számunkra csak időpontfoglalás van. Lehet lecsúsztam róla, és nem jelentkeztem, na akkor egész nyáron otthon maradok.

2021. máj. 15. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:

#4


Ki mondta, hogy rólad van szó??

2021. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!