Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudok aludni a fájós...

Nem tudok aludni a fájós derekamtól, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fél, vagy talán már egy éve, hogy hasogat a derekam. El is mentem reumatológushoz vele, megállapította, hogy valami meszesedés, vagy mi a túró van. De még elküldött vizsgálatra, ott viszont folyton tologatták az időpontot, jó, magyar egészségügyi szokás szerint. Mikor végre elkészült a vizsgálat, addigra viszont bezárt a rendelő, oltópont lett belőle. Nem tudok már aludni a derekam miatt, reggel ötkor ébredek minden nap. Hulla vagyok. Esetleg elmehetnék a kórházi osztályra, de borítékolom, hogy az ottani orvosok hisztizni fognak, hogy miért osztályra mentem, miért nem a járóbetegre.
2021. máj. 19. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kopás és meszesedés van a derekadban nincs isten aki ezen segítene. Velem is ez van. Fizikoterápia semmit nem ér, komolyabb gyógyszer vagy injekció ideig-óráig.
2021. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, csak nem jegyeztem meg, hogy valami elektoakármi kezelést lehet erre. Nem tudod, hogy mi ez?
2021. máj. 19. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt kaptam a fizikoterápián legutóbb, már az utolsó kettőre el sem mentem, oly sokat ért.
2021. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, de mi ez? Mit csinálnak?
2021. máj. 19. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Tappancsokat raknak a derekadra, ami csípked.
2021. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekes. Csak jutnék már el az orvoshoz, ezt is kipróbálnám.
2021. máj. 19. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!