Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért van az, hogyha megszívom...

Miért van az, hogyha megszívom a fájós fogamat, akkor belenyilall majd teljesen elmúlik órákra a fájdalom?

Figyelt kérdés
Az egyik hátsó fogamnak kb. csak a negyede van meg és van benne egy nagy lyuk, szokott mostanában hol tompábban hol erősebben fájni, viszont véletlenül rájöttem hogy ha megszívom, akkor bár úgy belenyillal hogy majd be pisileg de kb 10 másodperccel később órákra elmúlik a fogfájás, ezt mi okozza?

2021. jan. 16. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább menj el fogászatra. Egy idő után ez csak rosszabb lesz.
2021. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na nekem egy ugyanilyen helyzet volt.. Fájt utána nyilalt ha megszivtam.. Elmúlt, majd újra fájt de kesobb ha nyilalt egyet megjobban rakezdett fájni akkor a fájdalom már a nyilalasnal is erősebb volt.
2021. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
később majd ez a fájdalom nem fog elmúlni, hanem órákra beáll vagy egész éjszakára, amitől nincs rosszabb érzés. meg kéne nézetni
2021. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!