Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Artroszkópos térdműtétnek...

Artroszkópos térdműtétnek mennyi a gyógyulási ideje? Öt napja műtöttek, de még nem nagyon tudok rálépni sem és fáj is. Jövő héten kell kontrollra menni. Jegelem, pihenek, de még elég rossz

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen műtét volt? Jellegétől függően már lehet tornát is el kellett volna kezdeni.

Nekem porcleválás és szalagprobléma volt, fekvő helyzetben már első naptól kellett tornáztatni. Pihenni kellett, de mozogni, nem szabad hagyni hogy bemerevedjen az egész. Nekem akkor még nagyon duzzadt volt a lábam a feltöltéstől és emiatt nehezen de kitudtam nyújtani a lábam, bicegve, lassan mentem dokihoz.

2021. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hét mankózás volt utána. Attól függ, hogy mivel és miért műtöttek. 5 nap után tök normális amúgy amit érzel.
2021. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Porcleválás, szalag probléma, meg valami roncsolódás.

Annyira nem mondtak semmit. Másnap korán reggel hazaengedtek és annyit mondtak, hogy ne most takarítsak, pihenjek.

Azt hiszem a torna jogos lenne, mert én is úgy érzem, hogy kezd lemerevedni. Ki tudom nyújtani, de nagyon nehezen tudom behajlítani.

Megpróbálom, hátha találok a neten valami tornát.

2021. máj. 24. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!