Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beoltassam magam vagy ne ?...

Beoltassam magam vagy ne ? Valahol félek is hogy elkapom de attól is hogy valami mellekhatasa lesz az oltasnak nem tudom micsinaljak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Tedd fel ezt a kérdést az "Immunrendszer, fertőzések" témakörben, majd ott a sok hülye eldönti helyetted.
2021. máj. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Senki sem tudja miről szól ez a dolog. Birkát csináltak az emberekből.
2021. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Oltasd be magad. Vagy ne! Ezt neked kell eldöntened. Ha ránk lőcsölöd a felelősséget, azzal nem sok jóra számíthatsz. Tudod; kibicnek semmi se drága.
2021. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az oltásokra nem jellemző a hosszútávú mellékhatás, tehát ha ne adj Isten bármi bajod lenne tőle, az 3-4 héten belül jelentkezik, nem kell attól félni hogy 7 év múlva nő egy második fejed. Szerintem tájékozódj (megbízható forrásokból, nem a Blikk színvonalú szennylapokból és átverős oldalakról), és az alapján döntsd el hogy akarod e. Ha van bármilyen problémád, betegséged, rendellenességed, akkor arra is ügyelni kell, hogy az ilyen emberek nem mindegy melyik oltást kapják, de ezt a háziorvossal úgyis meg kell majd beszélni.
2021. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aktiv autoimmun betegseggel engem nem oltottak be.
2021. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!