Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pfizer 2. Oltás utáni mellékha...

Pfizer 2. Oltás utáni mellékhatások?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam meg délután, ma reggelre úgy ébredtem mint aki 1 percet sem aludt. Teljesen tompa vagyok, hőemelkedésem van és fáj a karom.

Másnak is voltak hasonló mellékhatásai és ha igen mikorra múltak el?

Konteosok véleményére nem vagyok kíváncsi.



2021. máj. 21. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Nehany nap.
2021. máj. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Én ugyan nem Pfizert kaptam, de ez teljesen természetes oltási reakció, már akár az elsőnél is.

Ráadásul az mRNS vakcináknál pont a második vált ki erősebb reakciót, ellentétben a vektorvakcinákkal. Szóval ha ma magasabb lázad lesz, akkor se ijedj meg, belefér!

2021. máj. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ugyanez volt, de Modernátol, egy nap alatt múlt el, de azon az egy napon háromszor aludtam napközben 2 órát, pedig alapból egyáltalán nem tudok nappal aludni.
2021. máj. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pizer 2. oltás után 3 napig 37,5-39 között változott a testhőm,fejfájás,izomfájdalom,erős karfájdalom kb 4 napig, és azon az oldalon ahova kaptam hónalji nyirokcsomó fájdalom. Vert a víz gyenge voltam. A 2-3.nap nagyon erős torokfájás.
2021. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most jöttem haza a melóból végig ramatyul voltam. Most megmértem és 38,8 fokos lázam van, meg szar a közérzetem és fáj a fejem. Hát ez sokkal szarabb mint az előző oltás után...
2021. máj. 21. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, aki covidos volt annak az első oltás után van több mellékhatás, aki nem volt covidos, annak a második oltás után.
2021. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
A 2. Oltás után , hőhullámaim,zsibbadt az ajkam és a karom fájt. Az elsőt jobban megszenvedtem.
2021. máj. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!