Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasfájás, pánik?

Szili11 kérdése:

Hasfájás, pánik?

Figyelt kérdés
Na szóval az lenne a problémám, hogy minden reggel, amikor el kell menni otthonról pl:munka,hasfajassal kezdodik. Otthon wczek, majd utaznom kell vonattal 40percet kB, és már van olyan hogy a vonaton is kell, vagy ha leszalltam keresnem kell wct,mert ismét rám jön. Na ez volt egy ideig, aztán társult hozzá szorongás, pánik szerű dolog is, izzadás gyors szívverés nehéz légzés, rosszullét. És ez szinte mindennapos, de csak akkor hogyha valahova mennem kell, ha otthon vagyok semmi probléma, ez megneheziti a munkaba jarast is meg úgy bármi mást is ami azzal jár hogy el kell hagyni az otthont. Meg az ilyen baráti összejövetelek is rosszak, mert végig fáj a hasam és azon agyalok, hogy nehogy rám jöjjön a wczes meg ez a rosszullét. Valaki tapasztalta már ezt? Hasi pánik vagy irritabilis bél szindróma. Legalábbis utána olvasás alapján. Tudom orvoshoz kell fordulni, csak gondoltam hátha valaki tud adni még tanácsokat esetleg. Köszönöm

2021. máj. 25. 05:29
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a régi sulimnal volt ilyen. Az osztályból mindenki utalt mindenkit amibe én belebetegedtem. De miután sulit váltottam minden ok lett. Nem lehet h a munkahelyeddel van a baj?
2021. máj. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus kell neked, azért jön rád akkor a nagydolog, mikor elmész, mert már eleve ezen kattogsz és stresszelsz.
2021. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!