Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vakbél lenne?

Ez vakbél lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a gyomrom jobb oldalt kb 3 napja, meg hányingerem van:( Ezen kívül lázam nincs, és az alhasam sem fáj. Szedtem egy antibiotikumot nemrég 1 hétig, az válthatta ezt ki?

2021. máj. 26. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

A gyomornak igy nincs koze a vakbelhez.


Ez kb olyan mintha "A kisujjammal van gond? Nagyon faj a vallam!"


Szerintem a hasadat akartad irni.


Az is lehet, hogy rosszat ettel. Rengeteg mindentol fajhat pont a jobb oldali resze a hasadnak, nem feltetlen vakbel, meg a vakbel gyulladas (ha erre gondolsz, megint) altalaban eros fajdalommal jar. Mivel antibiotikumot szedtel, ezert lehet hogy a belflora megzavarodott. Az is lehet hogy picit fel vagy fujodva.


Ha meg tenyleg a gyomrod faj es hanyingered van az is lehet H. pylori fertozes, akar.


Latod eleg sok minden lehet.


Picit osszezavar engem hogy egyik pillanatban a vakbel gyulladasra utalsz, majd a gyomrodra, aztan vegul rendesen hasznalod az "alhas" szot.


De mivel mar 3 napja faj, ezert jobb lenne elmenni haziorvoshoz aki lehet beutal gasztroenterologiara.

2021. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!