Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen bőrbetegség lehet?

Ez milyen bőrbetegség lehet?

Figyelt kérdés

Link: [link]


Itt most konkrétan azokra az apró fehéres dudorokra gondolok.


Van,hogy eltűnik egyik napról a másikra (de nem tudok rájönni,hogy min változtatok akkor éppen) illetve amúgy sok akném viszket is.


Bőrgyógyász kezel de eddig semmi sem hatott rá, meg ő inkább a pattanásokkal foglalkozik.

Próbáltam már:

-Effezel/Skinoren

-Aknemycin

-Nizoral sampon

-Antibiotikumok

-Nem használok szappant

-Gombaölő gyógyszerek



2021. máj. 26. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó sok ragyád van :O sztem feltetlen menj orvoshoz
2021. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a bőrgyógyász nem tudja, mi honnan tudjuk?
2021. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Válts orvost
2021. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Járok orvoshoz leírtam .-.

2. Nyílván olyan embert keresek akinek hasonló problémája volt, mert lehet ritka betegség vagy szimplán olyan amit félrekezel az orvosom mert más problémából ered.

3. Fogok, de ígyis hónapok mire fogadnak bárhol ezért várok innen némi tanácsot ami segíthet addig is.

2021. máj. 26. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy profi kozmetikushoz.Ránézésre ilyen comedo mitteszerek és gyulladt aknék.Hány éves vagy? Mert ez vagy hormonális vagy valami ételallergia is lehet.
2021. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!