Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg tourette szindrómás...

Tényleg tourette szindrómás vagyok?

Figyelt kérdés
Már egy éve kezdődött hogy hangokat adtam ki de gondoltam biztos normális ha ezt csinálom (akkor még tudtam hogy én fura hangokat adok ki) és pár hónap múlva jött a grimaszolás, fura pislogás... akkor sem érdekelt. És most már kb egy hónapja megkérdezték a család tagjaim hogy most mit csinálok, hát én nem tudtam hogy miről van szó úgyhogy ott már baj volt mert nem tudtam arról hogy hangokat adok ki. És arra gondoltam hogy hátha tourette szindrómás vagyok. (Leszokni nem tudtam ezekről) Bocsánat hogyha hülyén írtam le vagy ilyesmi.
2021. máj. 26. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet így öndiagnoztizálás alapján megoldani. Érdemes ezzel orvoshoz fordulni!
2021. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!