Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tönkretettem az orromat?

Tönkretettem az orromat?

Figyelt kérdés
Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mi történik az orrommal. Sokszor úgy érzem, mintha tele lenne. Már hosszú ideje fáj a fejem, és szorító fájdalmat érzek az orrmelléküregemnél, és olyan, mintha a szememet is széthúznák közben. Nem tudom, hogy orrsövényferdülésem van-e, mert kívülről egyenesnek néz ki az orrom, viszont alulról egy kicsit furcsa. Sokan megjegyezték már, hogy szuszogok, mintha nehezen kapnék levegőt. Az orrom egyébként nagyon gyakran vérzik.

2021. máj. 31. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt inkább a fülorrgégésznek kellene elmondanod!

Ő hátha tudja mi ez és kezelheti is!

2021. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
Az orrsövényferdülés miatt vérzik, ha azt megoperáltatod, elmúlik a probléma.
2021. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tetted volna tönkre?

Menj el fül-orr-gégészetre megnézetni, beutaló sem kell hozzá. (Viszont időpontot valszeg kell egyeztetned előre.)

2021. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj fül-orr-gégészhez, ez inkább valami gyulladás lehet, esetleg orrmelléküreg gyulladás.
2021. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Először fül-orr-gégészetre menj, aztán meg valami agyturkászhoz, mert nem normális, hogy annyi magadhoz való eszed nincs, hogy elmenj a dokihoz.
2021. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!